Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Reiger Boys

352 nieuwsberichten over Reiger Boys.

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

Vierde puntje voor Reiger Boys VR1

HEERHUGOWAARD - In de hoofdklasse voor vrouwen is Reiger Boys de enige ploeg die dit seizoen nog niet heeft gewonnen. Toch wist de Heerhugowaardse formatie van trainer Arnold de Block een plaatsje te stijgen op de ranglijst na het vierde gelijkspel van dit...

Binnenlandkennemerdagblad.nl

FC Castricum als koploper de winterstop in

CASTRICUM - FC Castricum heeft zaterdag de laatste wedstrijd van 2025 in winst kunnen omzetten waardoor men als koploper de winterstop in gaat. Op Sportpark Noord End won men met 2-0 van concurrent EDO die nu op zes punten werd gezet.

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

Reiger Boys VR1 blijft in zwaar weer verkeren

HEERHUGOWAARD - Na tien gespeelde wedstrijden wacht Reiger Boys nog altijd op de eerste zege in de Hoofdklasse voor vrouwen. Na de 1-3 thuisnederlaag tegen IJzendijke staat de ploeg van trainer Arnold de Block nog altijd maar op drie puntjes, allen behaald...

Binnenlandomroepzeeland.nl

Uitslagen amateurvoetbal zaterdag 6 december

Tot vandaag waren er vier Zeeuwse clubs die alle wedstrijden in de competitie hadden gewonnen. Maar vandaag verloren die clubs allemaal. Bruse Boys, Lebo/SVN, Biervliet en FC De Westhoek'20 gingen in hun klasse onderuit. Hoek is de koppositie in de Tweede...

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

SVW '27 weer hekkensluiter na povere pot tegen VV IJmuiden

HEERHUGOWAARD - Twee weken terug was VV IJmuiden nog de hekkensluiter van de derde klasse A, maar sindsdien werd er twee keer van een Heerhugowaardse ploeg gewonnen. Na de zege op Reiger Boys van vorige week werd er afgelopen weekend met 0-2 gewonnen bij...

Binnenlandzenderstreeknieuws.nl

Vrouwenvoetbal in Zenderstreekgebied

Het eerste vrouwenteam van hoofdklasser IJFC won op sportpark Groenvliet met 3-0 van Reiger Boys uit Heerhugowaard. Iris werkhoven scoorde in de tweede helft een onvervalste hattrick. “Op de eerste tien minuten na hadden we de wedstrijd onder controle,...

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

Totale off-day voor Reiger Boys

IJMUIDEN/IJSSELSTEIN - Reiger Boys is uit de top vier van de derde klasse gevallen na een 2-1 nederlaag bij hekkensluiter VV IJmuiden. Voor de Heerhugowaardse vereniging was het sowieso een slechte zaterdag want ook de vrouwen gingen onderuit in een...

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

Reiger Boys toont herstel met knappe zege op Sporting Andijk

HEERHUGOWAARD - Na twee nederlagen op rij heeft Reiger Boys een knappe overwinning behaald op de nummer twee in de stand, Sporting Andijk. De ploeg van trainer Tom Boukes klimt na de 4-2 zege naar de derde plaats in de derde klasse, alwaar het Sporting...

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

Reiger Boys toont herstel met knappe zege op Sporting Andijk

HEERHUGOWAARD - Na twee nederlagen op rij heeft Reiger Boys een knappe overwinning behaald op de nummer twee in de stand, Sporting Andijk. De ploeg van trainer Tom Boukes klimt na de 4-2 zege naar de derde plaats in de derde klasse, alwaar het Sporting...

Voetbalvoetbalinhaarlem.nl

Geroutineerd SV Zandvoort vindt de weg omhoog

Na een gematigde start met nederlagen tegen Zwaluwen’30 en Reiger Boys, staat de ploeg van Arend Regeer alweer op 9 punten. Bedenk hierbij dat SV Zandvoort, door een ongelijk aantal ploegen in de competitie nog een wedstrijd te goed heeft en de...

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

Reiger Boys moet koppositie voorlopig aan EDO laten

HEERHUGOWAARD - HFC EDO is in ieder geval tot na komend weekend koploper van de derde klasse A in het zaterdagvoetbal. De Haarlemmers liepen verder uit na winst in de topper tegen de nummer twee in de stand, Reiger Boys: 1-2.

Binnenlandvoetbalinhaarlem.nl

EDO wint topper bij Reiger Boys

In de derde klasse staat EDO trots bovenaan. De ploeg van Sjoerd Hamann nam het in de vijfde speelronde op tegen Reiger Boys. De club uit Heerhugowaard is misschien wel de grootste concurrent voor EDO, maar de Haarlemmers sloegen de aanval om de koppositie...

Binnenlandheerhugowaardsdagblad.nl

Meet & Greet bij Reiger Boys zeer geslaagd

HEERHUGOWAARD - Afgelopen dinsdag 7 oktober was het een drukte van belang op Sportpark De Wending, want er werd in de week van de Scheidsrechter een 1e Meet en Greet georganiseerd door Reiger Boys. Met ruim 120 aanmeldingen, van jong tot oud, was het een...

Binnenlanddagbladdijkenwaard.nl

FC Marlène bruist als nooit tevoren

HEERHUGOWAARD - Sinds de zomer waait er een frisse wind door FC Marlène en heerst er weer een goede vibe. Begin mei was er nog ophef en lichte paniek nadat toenmalig voorzitter en ‘suikeroom’ Ruud Nolten bekend had gemaakt zich per 1 juli uit de club...

Binnenlandcastricummer.nl

John van Loenen nieuwe trainer FC Castricum Vrouwen 1

Castricum - Met ingang van het seizoen 2025-2026 is John van Loenen (46) de nieuwe trainer/coach van FC Castricum Vrouwen 1. Het team, dat dit seizoen uitkomt in de 3e klasse zaterdag, bestaat grotendeels uit de voormalige MO20-1 en staat bekend als een...