Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Onderwerp

Politiek Actief

1.279 nieuwsberichten over Politiek Actief.

Binnenlandinternetbode.nl

Nieuwe ronde cursus Politiek Actief in mei

ETTEN-LEUR - De gemeenten Moerdijk en Etten- Leur starten met een tweede ronde van de cursus Politiek Actief voor geïnteresseerde inwoners van deze gemeenten. De cursus is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over de gemeente(raad).

Advertentie

Binnenlandrtvpurmerend.nl

Politiek Actief moet burger en politiek bij elkaar brengen

Maximaal dertig deelnemers kunnen vanaf dinsdag 8 april deelnemen aan de cursus Politiek Actief. De cursus wordt door de gemeente gegeven en is bedoeld voor mensen die zich willen verdiepen in de lokale politiek. Gemeenteraadslid en tevens vicevoorzitter...

Binnenlandzoetermeeractief.nl

Gemeenteraad geeft cursus Politiek Actief

Ruim 25 Zoetermeerders hebben op 5 en 12 maart meegedaan met de cursus Politiek Actief van de gemeenteraad. Het programma was speciaal samengesteld voor mensen die interesse hebben om politiek actief te worden. In de raadszaal kregen zij van raadsleden...

Binnenlandrtvpurmerend.nl

Aflevering 21, seizoen vijf

Een nieuwe Raadszaken, met deze week: - Marône Welbergen over de mogelijke fusie PvdA en GroenLinks - Kathleen Visser over leenrolstoelen - Astrud Wil...

BinnenlandInternetbode Tholen

Nieuwe ronde cursus Politiek Actief in mei

ZEVENBERGEN - De gemeenten Moerdijk en Etten- Leur starten met een tweede ronde van de cursus Politiek Actief voor geïnteresseerde inwoners van deze gemeenten. De cursus is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over de gemeente(raad).

Binnenlandgroothellevoet.nl

Certificaten uitgereikt voor cursus Politiek Actief

Voorne aan Zee - In de raadzaal van het gemeentehuis van Voorne aan Zee ontvingen 22 deelnemers donderdag feestelijk hun certificaat voor de cursus Politiek Actief. De burgemeester reikte de certificaten persoonlijk uit en prees de inzet en betrokkenheid...

Politieklinqmedia.nl

Certificaten cursus Politiek Actief feestelijk uitgereikt

Voorne aan Zee - Afgelopen donderdag vond een feestelijke ceremonie plaats in de raadzaal van het gemeentehuis van Voorne aan Zee. 22 enthousiaste deelnemers ontvingen hun certificaat voor de succesvolle afronding van de cursus Politiek Actief.

Politieknoordkopcentraal.nl

Laatste oproep gratis cursus Politiek Actief

SCHAGEN / HOLLANDS KROON – Inwoners van de gemeenten Schagen en Hollands Kroon kunnen zich tot en met zaterdag 15 maart aanmelden voor de gratis cursus Politiek Actief. Er zijn nog ongeveer vijftien plekken beschikbaar.

Advertentie

Politiekhalsterse-zuidwestkrant.nl

Cursus Politiek Actief!

GEMEENTE BERGEN OP ZOOM - Dit voorjaar organiseert de griffie van de gemeente Bergen op Zoom de cursus Politiek Actief!. Deze cursus is bedoeld voor inwoners van de gemeente die geïnteresseerd zijn in politiek en meer willen weten over hoe het is om...

Binnenlandmoerdijk.nl

Start nieuwe ronde cursus Politiek Actief in mei

De gemeenten Moerdijk en Etten-Leur starten met een tweede ronde van de cursus Politiek Actief voor geïnteresseerde inwoners van deze gemeenten. De cursus is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over de gemeente(raad).

Politiekrtvhattem.nl

Extra cursus Politiek Actief wegens grote belangstelling

Er komt wegens grote belangstelling een extra gratis cursus Politiek Actief om kennis te kunnen maken met de politiek. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. De data van deze bijeenkomsten zijn: dinsdag 3 juni 2025, vrijdag 13 juni, dinsdag 24 juni,...

Politiekoss.nl

Schrijf nu in voor de cursus Politiek Actief

Denkt u wel eens: ik zou wel willen weten hoe de politiek werkt? Of zou u meer willen betekenen voor gemeente Oss? Meedoen in de lokale politiek is misschien wel makkelijker en leuker dan u denkt. Volg de cursus Politiek Actief en ontdek...

Politiekveluwefm.nl

Deelnemers Politiek Actief Putten ontvangen certificaat

Op donderdag 6 maart ontvingen de deelnemers van de cursus Politiek Actief hun certificaat. Dit gebeurde tijdens een feestelijke bijeenkomst in de Raadzaal. Burgemeester H.A. Lambooij reikte de certificaten uit aan de 27 inwoners die de cursus volgden.

Advertentie