Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Plaatselijk Belang De Knipe

5 nieuwsberichten over Plaatselijk Belang De Knipe.

Binnenlandgrootheerenveen.nl

Elektrische deelauto voor De Knipe

DE KNIPE - De Knipe heeft sinds zaterdag een elektrische deelauto. De deelauto is tot stand gekomen door een burgerinitiatief. Vervolgens hebben leden van Plaatselijk belang dit initiatief opgepakt.

Binnenlandsa24.nl

Meedenken over nieuwbouw in De Knipe

DE KNIPE Nu er meer ruimte ontstaat in het provinciale beleid voor het stimuleren van nieuwbouw in de dorpen, wil Plaatselijk Belang De Knipe het initiatief nemen tot nieuwbouw in het dorp.

Binnenlandsa24.nl

Toekomst van pream De Knipe onzeker

In 2018 was er nog een opknapbeurt, maar Plaatselijk Belang De Knipe maakt zich zorgen over de staat van de pream in de berm van de Dominee Veenweg. Het oude vaartuig ligt er al decennia, maar nu is er een grote renovatie nodig.

Binnenlandgrootheerenveen.nl

Meyerweg De Knipe feestelijk geopend

Ook werd de naam van het plein voor café De Knyp onthuld. Dit plein heeft als naam De Hoeke gekregen. Die naam verwijst naar vroeger. Toen zeiden de Knypsters als ze naar de kroeg gingen: ,,We gaan naar de hoeke.”