Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

Piet Raijmakers

96 nieuwsberichten over Piet Raijmakers.

PaardenHorses

Piet Raijmakers jr vierde in 1,45m Lier

De barrage van het 1,45 m. in Lier kende zojuist welgeteld 21 deelnemers, waarvan er acht wederom een foutloze rit afleverde. Het was de Francaise Axelle Lagoubie die in het zadel van Freedom du Feu (v. Unesco du Feu) de snelste tijd van 38,88 seconden op...

Binnenlandhorses.nl

Piet Raijmakers Jr wint 1.40m Eindhoven

Piet Raijmakers Jr was vanmorgen met de 13-jarige Van Schijndel's Olaya Z (v. Ogano Sitte) oppermachtig in het 1.40m over twee fasen op CSI Eindhoven. Het paar liet alle balken in de lepels liggen en zette met 28,06 seconden de winnende tijd op het scorebord.

PaardenHorses

Piet Raijmakers: ‘Ik wil niet sterven in schoonheid’

De vraag kwam van niemand minder dan Nelson Pessoa: of Piet Raijmakers aan de slag wilde als bondscoach van de Braziliaanse springruiters. De voormalig Nederlandse topruiter nam de uitdaging aan en is tot en met de Olympische Spelen in Los Angeles...

PaardenHorses

Deze week… Speciale editie boordevol interviews en diepgang

Deze week heeft de Paardenkrant een speciale editie. De Bevrijdingsdagspecial van de Paardenkrant staat in het teken van paard en oorlog, met artikelen over het oorlogsverleden en -heden. En daarnaast vooral veel interessante interviews en verhalen zoals...

Binnenlandmenterwolde.info

Topruiters uit 15 landen in actie op IICH Groningen

Liefhebbers van de paardensport komen vanaf donderdagmiddag tot en met zondag (de Grote Prijs) volop aan hun trekken tijdens de internationale rubrieken van het Internationaal Indoor Concours Hippique (IICH) Groningen in Martiniplaza.

PaardenHorses

Wie volgt Jos Lansink op als springbondscoach?

Het waren zeer grote schoenen om te vullen, die van Rob Ehrens als bondscoach springen. Dat de KNHS uiteindelijk Jos Lansink als nieuwe bondscoach mocht presenteren was een geschenk uit de hemel, die de discussie over de manier waarop Ehrens de laan uit...

PaardenHorses

Wéér raak voor Piet Raijmakers Jr in Valkenswaard

Piet Raijmakers Jr is de man in vorm op het 'Summer Festival I' in Valkenswaard. Gisteren was het al twee keer raak en vandaag voegde hij daar in het 1,45m direct op tijd, een kwalificatieproef voor de GP, een derde plaats aan toe.

PaardenHorses

Piet Raijmakers Jr met Olaya Z naar zege in 1.40m Eindhoven

Piet Raijmakers Jr schreef vanmorgen met de twaalfjarige Van Schijndel's Olaya Z (v. Ogano Sitte) de openingsrubriek op CSI Eindhoven op zijn naam. In het 1.40m over twee fasen zette hij een foutloze ronde neer in de winnende tijd van 28,66 seconden.

PaardenHorses

Joy Lammers vijfde in Kronenberg

Veel Nederlandse combinaties waren dit weekend afgereisd naar Kronenberg voor het CSI2* aldaar. De Grote Prijs van de Peelbergen werd zondag gewonnen door de Belgische ruiter Yves Vanderhasselt met Nikita van de Koekelberg (v. Filou de Muze).

BinnenlandDe Ster Online

De Big: einde van een tijdperk

Ruiters, grooms, bezoekers, etc zullen het komende CHIO hun traditionele pannenkoek bij De Big moeten missen. Het pannenkoekenhuis komt per 1 maart aanstaande in andere handen. “Het leuke heksenhuisje in het bos” zoals de Duitse dressuurkoningin Isabell...