Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

OV-fietsen

402 nieuwsberichten over OV-fietsen.

BinnenlandOmroep Tilburg

150 extra OV-fietsen bij station Tilburg

Om te voldoen aan de groeiende vraag stelt de NS honderden extra OV-fietsen beschikbaar op verschillende locaties in Tilburg. Bij het station staan nu al zo’n 150 extra ov-fietsen.

BinnenlandOost Online

Eind september méér OV-fietsen op het Amstelstation

Eind september komen er meer OV-fietsen beschikbaar bij het Amstelstation. De verwachting is dat eind september deze fietsen beschikbaar zijn voor reizigers. NS komt hiermee tegemoet aan de stijgende vraag naar OV-fietsen. NS plaatst in totaal 1.

BinnenlandReformatorisch Dagblad

NS komt met bijna 1500 extra OV-fietsen

De NS breidt het aantal OV-fietsen aanzienlijk uit. De komende tijd komen er in totaal 1450 nieuwe blauw-gele huurfietsen bij op verschillende stations, vooral rond Amsterdam.

BinnenlandReformatorisch Dagblad

Nog nooit zoveel OV-fietsen gebruikt als vorige week

Vorige week was een recordweek voor de OV-fiets, de deelfiets die de NS aanbiedt. Nooit eerder werden in een week zoveel OV-fietsen gebruikt. Het aantal ritten steeg met 37 procent vergeleken met dezelfde week vorig jaar.

BinnenlandNieuws.nl

Eerst geen treinen, nu geen OV-fietsen in Zaandam

Rijden er weer treinen, zijn er geen OV-fietsen beschikbaar in Zaandam omdat die allemaal stuk of uitgeleend zijn. Een gedupeerde stuurde er een verontwaardigde tweet over naar NS: ‘Meerdere mensen kunnen hierdoor niet naar werk/afspraak of komen te...

BinnenlandNieuws.nl

GroenLinksaf wil beter OV in de kernen

Tijdens de raadsvergadering van afgelopen donderdag 9 maart stelde de Waalwijkse gemeenteraad het mobiliteitsplan vast. Een uitgebreid document waarin veel van de doelen van de coalitie zijn opgenomen. GroenLinksaf is echter van mening dat er op het gebied...

BinnenlandZuidhorn.nu

Station Zuidhorn is het beste station van Groningen

Het station Zuidhorn is door reizigers beoordeeld als het beste station van Groningen. Het slechtst beoordeelde station van Nederland bevindt zich in Brabant (Lage Zwaluwe). De Top3 van Nederland bevindt zich echter ook in het Zuiden van het land.

BinnenlandOmroep Gelderland

Studenten in problemen door staking openbaar vervoer

NIJMEGEN - Het streekvervoer staakt donderdag en vrijdag, maar voor de Radboud Universiteit is het middenin de tentamenperiode. Die gaan dan ook gewoon door. Studenten moeten zelf vervoer regelen. "Ik hoop dat er nog wat bussen rijden."

Transport & logistiekOVPro.nl

NS breidt proef met e-bikes uit naar Maastricht

NS biedt vanaf 13 januari op station Maastricht dertig elektrische OV-fietsen te huur aan. Het is het laatste station dat wordt toegevoegd aan de proef die 30 september is begonnen op station Driebergen-Zeist en daarna uitgebreid naar de stations in Arnhem...