Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Open Park Weert

38 nieuwsberichten over Open Park Weert.

BinnenlandWeert de gekste

Limburg steunt Open Park Weert met 1 miljoen euro

De provincie Limburg draagt 1 miljoen euro bij aan de ontwikkeling van Open Park Weert, ook nog bekend als Sportpark Boshoven. Dit bedrag komt uit de Leefbaarheidsaanpak van de provincie. Op donderdag 24 april 2025 ondertekenden gedeputeerde Michael Theuns...

BinnenlandWeert de gekste

Verkeersafwikkeling houdt omwonenden Open Park Weert bezig

Zo’n vijfentwintig omwonenden waren op donderdagavond 27 maart aanwezig bij de informatieavond over het Open Park Weert (oftewel sportpark Boshoven) in de Bosuil. Hun grootste zorg is de afwikkeling van het verkeer. Projectleider Gaby Jansen en civiel...

BinnenlandWeert de gekste

Wethouders onthullen Gesprekskar bij sporthal Boshoven

Daar staat ‘ie, de Gesprekskar van de gemeente Weert. Gloednieuw, elektrisch aangedreven en in de kleuren van de gemeente Weert: blauw en wit. Wethouders Hans Fuchs en Martijn van den Heuvel onthulden de Gesprekskar op donderdagavond 27 maart bij...

BinnenlandWeert de gekste

Concrete plannen voor herinrichting Open Park Weert bekend

Het college van burgemeester en wethouders heeft de plannen voor Open Park Weert (ook bekend als Sportpark Boshoven) afgerond. De gemeente ontwikkelde een inrichtingsplan en beeldkwaliteitsplan. Daarnaast is er een Programma van Eisen opgesteld voor de...

Binnenlandvmlnieuws.nl

Mes in aantal voetbalterreinen regio Weert

Als het aan B&W van Weert ligt, gaat er flink het mes in het aantal voetbalvelden en accommodaties. De voetbalclubs Wilhelmina 08 en RKSVV Swartbroek zullen helemaal van hun huidige terreinen gaan verdwijnen. Andere clubs zullen moeten fuseren en...

BinnenlandWeert de gekste

Olympische BSO Spelen met pumptrackbaan

Zo’n 450 kinderen deden donderdag mee aan de Olympische BSO Spelen. Nadat wethouder Martijn van de Heuvel de spelen voor geopend verklaarde werd, net als bij de grote Olympische Spelen, het Olympisch vuur ontstoken. Alle deelnemertjes liepen vervolgens de...

BinnenlandNederweert 24

Grote stappen in ontwikkeling Open Park Weert

Het college van B&W wil een binnensportaccommodatie realiseren met een sporthal, sportzaal en turnhal, en kiest daarbij voor nieuwbouw. Daarnaast wordt voorgesteld om onderzoek te doen naar de realisatie van een multifunctionele buitensportaccommodatie...