Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Open Energiedag

359 nieuwsberichten over Open Energiedag.

Binnenlandrtvnoord.nl

Dit is er dit weekend te doen in Groningen

Nog geen plannen dit weekend, maar wel zin in een leuke activiteit? Geen zorgen, want er is weer van alles te doen in onze provincie. We zetten een aantal suggesties voor je op een rij. Fijn weekend!

Binnenlandmeerradio.nl

Open Energiedag Haarlemmermeer

Op zaterdag 20 september openen in Haarlemmermeer diverse duurzame energieprojecten hun deuren tijdens de landelijke Open Energiedag.

Binnenlandzeewolde-actueel.nl

Flevolandse Taalweek met de Biebus

ZEEWOLDE - Tijdens de Flevolandse Taalweek eind september vraagt FlevoMeer Bibliotheek Zeewolde aandacht voor laaggeletterdheid. De BieBus staat voor de deur op woensdag 24 septe..

Binnenlandrodi.nl

Open Energiedag Haarlemmermeer 20 september 2025

HAARLEMMERMEER - Op zaterdag 20 september staat de landelijke Open Energiedag op de agenda. Door het hele land zetten organisaties hun deuren open om te laten zien hoe duurzame energie in de praktijk wordt opgewekt. Ook in Haarlemmermeer zijn verschillende...

Binnenlandzeewolde-actueel.nl

Ontdek de wereld van de egel bij IVN

ZEEWOLDE - Tijdens de Flevolandse Taalweek eind september vraagt FlevoMeer Bibliotheek Zeewolde aandacht voor laaggeletterdheid. De BieBus staat voor de deur op woensdag 24 septe..

BinnenlandNederweert 24

Fietstocht en openstelling windturbine Zuidenwind

Maak al fietsend kennis met windturbine De Coöperwiek van Coöperatie Zuidenwind op zaterdag 20 september tijdens de landelijke Open Energiedag. De openstelling van de windturbine is één van de tientallen projecten die je verspreidt over heel Nederland...

Binnenlandzeewolde-actueel.nl

De al-round Zeewoldernaar

ZEEWOLDE - Leefbaar Zeewolde organiseert op 27 september het zesde plogging event in het dorp: "Trek je sport- of wandelschoenen aan en sluit je aan bij deze gezellige én..

BinnenlandWeert de gekste

WeertEnergie opent duurzame deuren tijdens Open Energiedag

Op zaterdag 20 september laat WeertEnergie zien hoe dichtbij de toekomst van duurzame energie is. In het kader van de landelijke Open Energiedag stelt de energiecoöperatie van 13.30 tot 16.30 uur twee bijzondere locaties open die normaal gesloten blijven:...

Binnenlandvlaardingen24.nl

Open Energiedag in Vlaardingen

VLAARDINGEN - Op de Open Energiedag op zaterdag 20 september zijn mensen van het Vlaardings Energie Collectief (VEC) van 11.00 tot 14.00 uur aanwezig bij één van de windturbines uit het project Oeverwind1. U weet hem vast te staan: het is vanaf...