Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Oost-Dorsch

90 nieuwsberichten over Oost-Dorsch.

BinnenlandDe Orkaan

Oost-Dorsch krijgt tijdelijk cameratoezicht

Er komt cameratoezicht bij de Oost-Dorsch in Zaandam. Omwonenden voelen zich steeds onveiliger op straat. Dit gevoel nam sterk toe na de explosie in de nacht van 15 februari. De camera’s worden vandaag, na groen licht van de burgemeester, geplaatst.

Binnenlandzaanstad.nieuws.nl

Opnieuw cameratoezicht bij de Oost-Dorsch, nu voor zes weken

De gemeente plaats vandaag tijdelijk cameratoezicht bij de Oost-Dorsch in Zaandam, waar in de nacht van 15 op 16 februari een explosief afging. De camera komt er in afstemming met de politie en het Openbaar Ministerie. Het doel is om beter toezicht te...

Binnenlandzaandamsdagblad.nl

Tijdelijk cameratoezicht bij Oost-Dorsch in Zaandam

ZAANDAM - Op woensdag 5 maart 2025 plaatst de gemeente tijdelijk cameratoezicht bij de Oost-Dorsch in Zaandam. Eerder, in de nacht van 15 op 16 februari 2025, ging hier een explosief af, waarna de politie onderzoek instelde.

Binnenlanddeorkaan.nl

Explosie veroorzaakt brand en schade aan woning (Zaandam)

In de nacht van zondag op maandag – 3 maart – werden bewoners van de Cort van der Lindenstraat opgeschrikt door een explosie. Rond 03.30 uur kregen de hulpdiensten een melding binnen van een explosie, met daaropvolgend een korte woningbrand.

Binnenlandad.nl

Nevel, grondmist en opklaringen in Landsmeer in de nacht

In een bedrijfspand aan de Strekkerweg in Amsterdam is maandagmiddag een persoon met meerdere steekwonden aangetroffen door de politie. Een traumahelikopter met aan boord een mobiel medisch team landde om medische zorg te bieden aan het slachtoffer.

Binnenland112meerlanden.nl

16 | februari | 2025

Heemskerk, 16 februari 2025 – Vanmormorgen doet de politie onderzoek bij een woning in Heemskerk n.a.v. een schietincident eerder die dag.

BinnenlandDe Orkaan

Explosie Oost-Dorsch: dader(s) op de vlucht 🎥

Bij de ingang van De Oost-Dorsch in de wijk Poelenburg in Zaandam is zaterdagavond – 15 februari – een explosief met vermoedelijk een brandbare vloeistof afgegaan. Rond 23.55 uur ontvingen de hulpdiensten een melding van een ‘brandgerucht’.