Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

NRP Gulden Feniks

33 nieuwsberichten over NRP Gulden Feniks.

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Tien nominaties voor NRP Gulden Feniks 2026

Er zijn tien projecten genomineerd voor de NRP Gulden Feniks 2026. In november wijst de jury een aantal winnaars aan uit deze selectie voor de nationale prijs voor renovatie en transformatie van de gebouwde omgeving. Dat meldt het Nationaal Renovatie...

Onderwijstudelft.nl

Roos Spee wint NRP Masterprijs 2025

NRP reikt jaarlijks de Masterprijs uit aan aanstormend talent binnen de renovatie- en transformatiesector. BK student Roos Spee won dit jaar de eerste prijs met haar scriptie “Tailoring the energy label for listed buildings in the Netherlands”.

Binnenlandsleutelstad.nl

Meelfabriek wint NRP Gulden Feniks 2025

De Meelfabriek in Leiden heeft de NRP Gulden Feniks 2025 gewonnen. Dit is de nationale prijs voor renovatie en transformatie van de gebouwde omgeving. De jury noemt het project ‘een toonbeeld van vasthoudendheid, samenwerking en architectonische...

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Winnaars NRP Gulden Feniks 2025 bekend

De Nederlandsche Bank in Amsterdam, De Meelfabriek in Leiden en Kantoor Vol Afval in Katwijk zijn onderscheiden met de NRP Gulden Feniks 2025. Deze projecten vormen volgens de jury een voorbeeld op het gebied van renovatie en transformatie.

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Winnaars NRP Gulden Feniks 2024 bekend

De NRP Gulden Feniks is toegekend aan Nijkleaster-Westerhûs: Kop-hals-klooster in Hilaard, Nimeto in Utrecht en Vreewijk in Rotterdam. Deze projecten wonnen respectievelijk in de categorieën transformatie, renovatie en gebiedstransformatie.

BinnenlandTilburgers.nl

Zilveren Erepenning voor Paul Vermee en Nettie Verhagen

Op zaterdag 31 augustus 2024 ontvingen Paul Vermee en Nettie Verhagen de Zilveren Erepenning van de gemeente Tilburg vanwege hun jarenlange inzet voor filmhuis Cinecitta. Locoburgemeester Hendrickx reikte de erepenningen uit ter gelegenheid van het...

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Nominaties NRP Gulden Feniks 2024 bekend

De genomineerden voor de NRP Gulden Feniks 2024 zijn bekend. Acht projecten komen in aanmerking voor de nationale prijs voor renovatie en transformatie van de gebouwde omgeving. Met 54 inzendingen was de oogst dit jaar groter dan vorige edities, laat het...

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Moke Architecten benoemt twee associates

Rada Ruijter en Patrick de Weerd zijn benoemd tot associate bij Moke Architecten. Samen met de drie partners vormen zij nu het managementteam van het Amsterdamse bureau. Dat heeft Moke Architecten bekendgemaakt.

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Inschrijving NRP Gulden Feniks 2024 gestart

De inschrijving voor de NRP Gulden Feniks 2024 is gestart. Tot en met 15 maart kunnen projecten worden ingezonden voor de jaarlijkse prijs voor transformatie en renovatie van de gebouwde omgeving. De projecten dienen te zijn opgeleverd tussen 1 januari en...

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Vier winnaars NRP Gulden Feniks

Afgelopen donderdag 2 november werd bekend dat Huis van de gemeente Voorst in Twello (De Twee Snoeken), Pillows Hotel Maurits at the Park in Amsterdam (Office Winhov) en NRE-terrein in Eindhoven (o.a. Houben/Van Mierlo Architecten) dit jaar de NRP Gulden...

Bouw & vastgoedBouwwereld.nl

Inschrijving Gulden Feniks 2023 geopend

De inschrijving voor de NRP Gulden Feniks 2023 is geopend. De nationale prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan voorbeeldprojecten in de renovatie- en transformatiesector. Inschrijven kan tot en met vrijdag 26 mei 2023.

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Inschrijving Gulden Feniks 2023 geopend

De inschrijving voor de NRP Gulden Feniks 2023 is geopend. Inspirerende renovatie- of transformatieprojecten die in 2022 zijn opgeleverd kunnen voor de jaarlijkse nationale prijs worden aangedragen tot en met 26 mei 2023.

Bouw & vastgoedArchitectenweb

Winnaars NRP Gulden Feniks 2022 bekend

De winnaars van de NRP Gulden Feniks 2022 zijn bekend. De gerenoveerde school De Wereldburger in Amsterdam (categorie renovatie), transformatieproject De Voortuinen (transformatie) in Amsterdam en gebiedstransformatie Kerckebosch in Zeist...