Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Nederland U19

52 nieuwsberichten over Nederland U19.

Korfbalknkv.nl

Nederland U19 is wereldkampioen

Nederland U19 is afgelopen weekend in het Tsjechische Kutná Hora wereldkampioen geworden. Na een sterk toernooi werd België in de finale met 18-10 verslagen. We feliciteren spelers, speelsters en staf van harte met deze knappe prestatie!

Korfbalkorfbal.nl

U19 WKC – dag 2

Dag twee van dit WK U19 is de dag van de kwartfinale en de halve finale. De dag begon vroeg, met om 9 uur al het duel met Turkije, dat als tweede in poule D eindigde. De wedstrijd werd met ruime cijfers gewonnen en zo plaatste Nederland zich relatief...

Korfbalkorfbal.nl

U19 WKC – dag 1

De eerste dag stond voor Nederland U19 in het teken van de poulefase. De ploeg van bondscoach Leon Simons en assistent Fenna de Jong is ingedeeld in poule A, samen met Hongarije, Slowakije en Catalonië en speelt op dag 1 drie wedstrijden.

Korfbalknkv.nl

Jennifer Tromp toegevoegd aan staf Talent TeamNL Korfbal

Jennifer Tromp, nu nog actief als coach bij PKC/Vertom, zal met ingang van 1 april aanstaande tot eind van dit jaar aansluiten bij de staf van Talent TeamNL Korfbal in de rol van assistent-bondscoach naast bondscoach Kees Vlietstra.

Korfbalkorfbal.nl

Korfbal League Recap ’24’/’25 – #7

Met de Korfbal Challenge en de feestdagen nog vers in het geheugen, wordt de Kenonz Korfbal League alweer hervat. Er staan vier wedstrijden op het programma dit weekend, het duel tussen DVO/Transus en KCC/CK Kozijnen wordt op dinsdag 21 januari gespeeld.

Korfbalknkv.nl

Jonge scheidsrechters in actie op de Korfbal Challenge 2024

Team Arbitrage van het KNKV nodigt tijdens de Korfbal Challenge jaarlijks de scheidsrechters uit die zich tijdens de competitie op een positieve manier hebben laten zien. De afgelopen editie waren er weer veertig scheidsrechters aanwezig in het...

Korfbalkorfbal.nl

Korfbal Challenge – avondprogramma dag 4

De finaledag van de Korfbal Challenge 2024, in een stijf uitverkocht Topsportcentrum Rotterdam. De wedstrijd om het brons ging tussen Talent TeamNL Korfbal en DVO/Transus, de finale werd een ontmoeting tussen TeamNL Korfbal en PKC/Vertom.

Korfbalkorfbal.nl

Dit is Nederland U19 voor 2025!

Bondscoach Leon Simons en zijn assistent Fenna de Jong hebben de selectie van Nederland U19 voor 2025 bekendgemaakt. De bekendmaking vond plaats na de finale van de Talenten Challenge U19, op maandag 30 december 2024. Hieronder de namen van de tien vrouwen...

Korfbalknkv.nl

Jaap Broersma benoemd tot erelid van het KNKV

Jaap Broersma (71) is tijdens de Korfbal Challenge 2024 in het Topsportcentrum Rotterdam benoemd tot erelid van het KNKV. Jarenlang zette hij zich op vele fronten in voor het KNKV en de korfbalsport en daarvoor ontving hij deze onderscheiding, uit handen...

Korfbalkorfbal.nl

Korfbal Challenge – avondprogramma dag 2

Op dag twee werden in het avondprogramma de halve finales gespeeld. Talent TeamNL Korfbal nam het in de eerste wedstrijd op tegen PKC/Vertom, wat eindigde in een zege voor de Papendrechtse formatie. In het andere duel trof TeamNL Korfbal het Bennekomse...

Korfbalkorfbal.nl

Fenna de Jong nieuwe assistent-bondscoach Nederland U19

Fenna de Jong is de nieuwe assistent-bondscoach van Nederland U19. De afgelopen periode was ze al betrokken bij de het voorselectieproces en ook de komende tijd zal ze bondscoach Leon Simons assisteren bij het samenstellen van de definitieve selectie en de...

BinnenlandHet krantje online

Voorburg Cricketclub hoopt op prolongatie titels

Voorburg - Landskampioen Voorburg CC doet dit jaar opnieuw een gooi naar de titel, zowel bij de mannen als bij de vrouwen. In 2023 werd de tweede landstitel gewonnen door de mannen; de eerste dateerde van 2002. De vrouwen werden voor het derde...

BinnenlandDelft op Zondag

Korfballers uit de regio in selectie Nederland U19!

DELFT - Bondscoach Leon Simons en zijn assistent Samantha Schorn hebben vorige week zaterdag de selectie van Nederland U19 voor 2024 bekendgemaakt. De bekendmaking vond plaats na de finale van de Talenten Challenge U10 tussen Oost en West.

Korfbalkorfbal.nl

Korfbal Challenge Avondprogramma – Dag 4

Het duel om de derde plaats in het avondprogramma van de Korfbal Challenge ging tussen Talent TeamNL Korfbal en DVO/Transus. In het laatste kwart maakte Jong Oranje definitief het verschil, om met 27-23 te winnen. De 2023 editie van de Korfbal Challenge...

KorfbalKorfbal.nl

RTC-toernooien in de herfstvakantie - Korfbal.nl

Verspreid over het land vinden er in de herfstvakantie drie RTC-toernooien plaats. Regio Noord U15 speelt op woensdag 19 oktober, regio Midden/Zuid U15 op woensdag 26 oktober. Voor U17 en U19 is er op dinsdag 25 oktober een selectietoernooi.

KorfbalKorfbal.nl

Junioren Hoofdklasse Round-Up #9 - Korfbal.nl

Ook voor de meeste A-juniorenploegen in de Hoofdklasse werd zaterdag de veldcompetitie hervat. ‘Wennen’ en ‘wind’ waren de woorden die de eerste speelronde na de zaal het beste samenvatten.