Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Moestuin Sliedrecht

99 nieuwsberichten over Moestuin Sliedrecht.

Binnenlanddrechtsteden.net

De Sliedrechtse Tuindag

Op zaterdag 11 april vindt de Sliedrechtse Tuindag plaats bij het NME-centrum in het Feitsmapark. Inwoners zijn van harte welkom om tussen 10.00 en 14.00 uur deel te nemen aan een inspirerende en gezellige dag. Tuinieren, vergroenen en ontmoeten staan...

BinnenlandMerweRTV

28 februari – Workshop kaarten maken

SLIEDRECHT – Altijd al willen leren uw eigen persoonlijke kaart te maken? Van 09:30-12:00 kunt u bij de Moestuin Sliedrecht terecht! Leeftijd vanaf 16 jaar. Deelname kost 5 euro (inclusief koffie en thee).

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

Gezellige Winterfair Moestuin Sliedrecht

Op zaterdag 29 november vond de Winterfair van Moestuin Sliedrecht aan de Lijsterweg 70 in Sliedrecht. Vanaf 10.00 uur waren diverse kraampjes aanwezig met lekkernijen en sfeervolle snuisterijen. Bezoekers konden rekenen op live muziek, een workshop en...

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

Winterfair Moestuin Sliedrecht

Op zaterdag 29 november 2025 vindt de Winterfair van Moestuin Sliedrecht plaats aan de Lijsterweg 70 in Sliedrecht. Tussen 10.00 en 15.00 uur zijn diverse kraampjes aanwezig met lekkernijen en sfeervolle snuisterijen. Bezoekers kunnen rekenen op live...

BinnenlandSliedrecht24

Moestuin Sliedrecht houdt Winterfair

SLIEDRECHT – Verschillende kraampjes met leuke en lekkere snuisterijen, live-muziek en een workshop. Je vindt het zaterdag 29 november 2025 tijdens de Winterfair van Moestuin Sliedrecht aan Lijsterweg 70. Je kunt langskomen tussen 10.00 – 15.

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

Wijkschouw in Professorenbuurt in Sliedrecht

Tablis Wonen hield donderdag samen met huurdersorganisatie SliM Wonen een wijkschouw in de Professorenbuurt. Stichting Sliedrecht Groen, Moestuin Sliedrecht, HVC en gemeente Sliedrecht waren ook aanwezig. Tijdens deze informele bijeenkomst spraken...

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

Moestuin Sliedrecht heeft belangrijke plek in het dorp

,,Hoewel je nog steeds voor 50 procent groenten uit onze tuin mag eten en inmiddels PFAS overal in het land gevonden wordt, was er toch een terugloop in de verkoop van onze producten”, aldus René van Geemert, begeleider en opzichter buitentuinen van...

Binnenlandhetkompassliedrecht.nl

Dag van de Imkerij bij Moestuin Sliedrecht goed bezocht

Bij Moestuin Sliedrecht vond zaterdag een gezellige dag plaats. Het was Dag van de Imkerij op de moestuin en dat werd gecombineerd met een open dag. Een imker wist bezoekers alles te vertellen over het boeiende leven van bijen en hun belang voor de natuur.