
Binnenlandl1nieuws.nl
Na zoveelste aanrijding tegen hoogteportaal weer verkeersregelaars in Roosteren en Kelpen-Oler
De provincie heeft met onmiddellijke ingang verkeersregelaars bij de bruggen in Roosteren en Kelpen-Oler geplaatst.
dinsdag 27 oktober 2026Landelijk en regionaal nieuws
6.429 nieuwsberichten in de afgelopen 24 uur, uit 1.054 bronnen.
Onderwerp
5 nieuwsberichten over Mobiliteit Jasper Kuntzelaers.

Binnenlandl1nieuws.nl
De provincie heeft met onmiddellijke ingang verkeersregelaars bij de bruggen in Roosteren en Kelpen-Oler geplaatst.

BinnenlandNieuws.nl
LIMBURG/MAASGOUW - De opwaardering van de Maaslijn is gisteren gestart. De Maaslijn is een van de drukste regionale spoorlijnen in Nederland, met dagelijks 22.000 reizigers. Door beperkte ruimte kunnen verstoringen en vertragingen nu lastig worden opgevangen.

BinnenlandNieuws.nl
LIMBURG - Limburg is de eerste provincie in Nederland waar inwoners met een minimuminkomen gratis gebruik kunnen maken van het regionale openbaar vervoer, tijdens de daluren.

BinnenlandNieuws.nl
Op maandag 13 mei was er bestuurlijk een primeur voor de drielandentrein, die Aken, Heerlen, Maastricht en Luik verbindt zonder overstap.

BinnenlandNieuws.nl
ProRail heeft de elektrificatie en gedeeltelijke spoorverdubbeling van de Maaslijn gegund aan Swietelsky Rail Benelux.