Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Persoon

Mario Kart

772 nieuwsberichten over Mario Kart.

GamesIGN

Nacon voorspelt releasedatum Nintendo Switch 2

De Franse game- en accessoiremaker Nacon heeft meer laten weten over de releasedatum voor de Nintendo Switch 2. Het bedrijf verwacht dat de Nintendo Switch 2 ergens tussen april en september 2025 uitkomt. Dit nieuws volgt kort nadat Nintendo zelf de Switch...

GamesGameliner

Alles wat je moet weten over: Mario Kart 9

Met de Nintendo Switch 2 in aantocht is de grote vraag: welke games kunnen we er eigenlijk op spelen? De eerste game waarvan het bevestigd is dat deze te spelen is op de nieuwe console van Nintendo is er niet zomaar eentje, maar Mario Kart 9.

GamesGameliner

Nintendo kondigt stiekem Mario Kart 9 aan

Nu dat de onthulling van de Nintendo Switch 2 een beetje is ingedaald, rijst de vraag natuurlijk welke games wij voor die console mogen verwachten. Een zo'n game is door Nintendo stiekem al aangekondigd bij de bekendmaking van de Nintendo Switch 2 en dat...

GamesGamed

Nacon stelt accessoires voor de Nintendo Switch 2 voor

Nu Nintendo een eerste teaser heeft gegeven van de Switch 2 staat het uitgevers vrij om hun games en accessoires te tonen. In de laatstgenoemde categorie treedt Nacon naar voren om ons kennis te laten maken met de accessoires die bij de lancering van het...

GamesIGN

Donkey Kong krijgt een makeover in Mario Kart 9

Nintendo heeft eindelijk de Nintendo Switch 2 onthuld, samen met de langverwachte Mario Kart 9. Hoewel fans enthousiast zijn over de aankondiging, is er één personage dat de aandacht trekt door een opvallende redesign: Donkey Kong.

GamesFok.nl games

Mario Kart 9 onthuld voor Nintendo Switch 2

Het is nog niet bevestigd maar, het is hoogstwaarschijnlijk dat de nieuwe console van Nintendo, straks als pakket te verkrijgen is met Mario Kart 9. De opvolger van Mario Kart 8 Deluxe krijgt onder andere nieuwe circuits, karts en een opvallende redesign...

GamesGamed

Nintendo toont Switch 2

Nintendo lanceerde in 2017 hun Switch, een hybride tussen een console en een handheld die uitermate populair bleek. Meer dan honderd miljoen mensen haalden er eentje in huis, en ook de games verkopen als zoete broodjes. Het is dan ook niet verbazend dat...

GamesFok.nl games

Nintendo kondigt opvolger van de Nintendo Switch aan

Nintendo heeft de Switch 2 aangekondigd. De opvolger van de console/handheld hybride moet in 2025 uitkomen. De korte trailer toont enkel de hardware en een teaser voor de volgende Mario Kart -game. De volledige onthulling volgt op 2 april tijdens een...

ZakelijkDutch Cowboys

Nintendo Switch 2 is zojuist officieel aangekondigd

Nintendo heeft zojuist de Nintendo Switch 2 uit de doeken gedaan. Na een stortvloed aan geruchten kunnen we nu zien wat Nintendo in petto heeft voor de opvolger van het apparaat. Een nieuwe standaard, grotere Joy-Cons en wat subtielere kleuren: het...