Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

Lydia Zimmer

113 nieuwsberichten over Lydia Zimmer.

Binnenlandhetkontakt.nl

Ichthus Inn met Marcel en Lydia Zimmer

10:30, Alblasserdam, Ichthuskerk. Tijdens een speciale Ichthus Inn, op woensdagochtend 26 februari (tijdens de voorjaarsvakantie) treden Marcel en Lydia Zimmer op voor kinderen van vier tot twaalf jaar en hun ouders.

Binnenlandhetkompasonline.nl

Familiefeest met Marcel en Lydia Zimmer

Oud-Beijerland - Op zondag 16 maart organiseren Marcel en Lydia Zimmer een vrolijke, muzikale ochtend voor jong en oud. Dit bijzondere familiefeest vindt plaats in CSG Willem van Oranje (locatie Zoomwijk), Randweg 2. De toegang is gratis en vooraf...

Binnenlandzwartsluisactueel.nl

Familiedienst met Marcel en Lydia Zimmer

(ingezonden) Kom zondag gezellig naar de familiedienst in de Gereformeerde Kerk, die georganiseerd wordt door Marcel en Lydia Zimmer! We zingen samen bekende en nieuwe liederen, speciaal voor jong en oud.

Binnenlandwaalwijk.nieuws.nl

Kerstviering met Marcel Zimmer in De Brug

SPRANG-CAPELLE - Wat is er mooier en gezelliger dan samen met je gezin op Kerstmorgen liedjes te zingen en verhalen te horen? In De Brug in Sprang-Capelle begint om 10.00u een familieviering met liedjesschrijver en zanger Marcel Zimmer.

Binnenlandlandvenoactueel.nl

Nieuw kinderkoor van start in Vollenhove

Voor alle basisschoolkinderen van 4 tot 12 jaar die van zingen houden en graag willen optreden, komt er een nieuwe mogelijkheid in Vollenhove: het Christelijk Kinderkoor Gloria. Met enthousiasme wordt dit kinderkoor opgericht door Sandra de Boer, die zelf...

Binnenlandderijnpost.nl

Inclusief liefdes concert | Love Love 2024

LOVE LOVE is meer dan een evenement. We vieren Gods onvoorwaardelijke liefde voor iedereen . Of je nu hetero, gay of transgender bent, er is een plek voor jou aan de tafel van Jezus. We geloven dat de liefde van God geen grenzen kent, en daarom openen we...

Binnenlandhartvanrijssen.nl

Kinderkorenfeest met vijf kinderkoren uit de regio

- WijkJ, het jeugdwerk van de Hervormde Kerk, houdt op zaterdag 12 oktober een kinderkorenfeest in de Schildkerk aan het Schild 8 te Rijssen. Er treden maar liefst vijf kinderkoren uit de regio op, dit doen ze samen met Marcel en Lydia Zimmer.

Binnenlandpapendrecht.net

Startviering christelijk onderwijs Papendrecht

Het nieuwe schooljaar is begonnen. Vanavond zijn alle leerlingen, ouders, leerkrachten en allen die betrokken zijn op en bij het christelijk onderwijs in Papendrecht om 19:00 uur welkom in de Bethlehemkerk.

BinnenlandDe Schakel Albrandswaard

Jubileumconcert kinderkoor de Regenboog

POORTUGAAL - Op 15 juni was het zover: na lang oefenen mochten de kinderen van het kinderkoor de Regenboog optreden tijdens het 25-jarig jubileumconcert. Voor een volle kerk lieten de kinderen hun ingestudeerde liederen over de trouw van God horen en zien.

BinnenlandNieuws.nl

Marcel en Lydia Zimmer komen naar Hervormde kerk Zuidwolde

Zuidwolde – Marcel en Lydia Zimmer zijn zondag 8 oktober te gast bij de Hervormde Gemeente Zuidwolde. Ze verzorgen een kerkdienst met muzikale begeleiding speciaal voor gezinnen. De gezinsdienst start om 9.30 uur in de Hervormde kerk, Hoofdstraat 98...

BinnenlandZuidwolde.info

Marcel en Lydia Zimmer naar Hervormde kerk Zuidwolde

Op zondag 8 oktober zijn Marcel en Lydia Zimmer te gast bij de Hervormde Gemeente Zuidwolde. Ze verzorgen een kerkdienst met muzikale begeleiding speciaal voor gezinnen. De gezinsdienst start om 9.30 uur in de Hervormde kerk, Hoofdstraat 98 in Zuidwolde.

BinnenlandDalfsenNet

Tent-evangelisatie-week

NIEUWLEUSEN – Zondag start de jaarlijkse tentweek van bijbelstudiegroep Nieuwleusen. Dagelijks is een dienst te bezoeken, elke dienst zingt een koor of speelt een band. Woensdagmiddag is er een kinderconcert van Marcel & Lydia Zimmer.

BinnenlandDalfsenNet

Tent-evangelisatie-week Nieuwleusen

NIEUWLEUSEN – Van zondag 11 juni t/m vrijdag 16 juni staat de inmiddels bekende rood/blauwe tent weer in Nieuwleusen. Elke avond om 20.00 uur is er een spreker en live muziek.