Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Lyceum Ypenburg

21 nieuwsberichten over Lyceum Ypenburg.

Binnenlanddagblad070.nl

Hart voor Den Haag schrikt van plannen coffeeshop Ypenburg

De partij Hart voor Den Haag heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college van burgemeester en wethouders over de plannen om een coffeeshop uit de Weimarstraat te verhuizen naar een vrije kavel bij de Laan van Hoornwijck, in de bocht van het knooppunt...

BinnenlandTelstar Online

Lyceum Ypenburg viert 25-jarig jubileum met Lustrumparty

Den Haag - Lyceum Ypenburg bestaat dit jaar 25 jaar en viert dit bijzondere jubileum op 28 maart 2026 met een Lustrum Party. Het feest vindt plaats van 16:00 tot 20:00 uur en is bedoeld voor huidige collega’s, oud-leerlingen en oud-collega’s.

Binnenlandtelstar-online.nl

Ontdek Lyceum Ypenburg

Lyceum Ypenburg is een openbare school voor mavo, havo, atheneum en gymnasium in de Haagse wijk Ypenburg, goed bereikbaar met fiets en OV. De sfeer is open en positief, en we zijn blij met ons lichte moderne gebouw met fantastische sportfaciliteiten,...

BinnenlandTelstar Online

Lyceum Ypenburg en Edukans: een uitdagend project

Leerlingen van Lyceum Ypenburg worden in de eerste drie jaar van hun schoolcarrière bewust gemaakt van onderwijs in ontwikkelingslanden. In Nederland is het onderwijs goed geregeld maar dat is niet in alle landen zo. Edukans is een organisatie die zich...

BinnenlandDelft op Zondag

Accent op talent bij Lyceum Ypenburg!

Op Lyceum Ypenburg focussen ze zich op de zaken waar ze goed in zijn. Hiervoor hebben ze hun onderwijs de afgelopen tijd een beetje opgefrist en zijn ze terug gegaan naar de basis.

BinnenlandTelstar Online

Plusklassen op Lyceum Ypenburg

Op Lyceum Ypenburg is de Plusklas een populaire activiteit, waarbij zo’n 80 leerlingen met een voorlopig vwo-advies de kans krijgen om lessen te volgen op Lyceum Ypenburg. Deze lessenreeks van ongeveer 10 lessen, die op woensdagochtend plaatsvindt, is...

Binnenlandtelstar-online.nl

Plusklassen op Lyceum Ypenburg

Op Lyceum Ypenburg is de Plusklas een populaire activiteit, waarbij zo’n 80 leerlingen met een voorlopig vwo-advies de kans krijgen om lessen te volgen op Lyceum Ypenburg. Deze lessenreeks van ongeveer 10 lessen, die op woensdagochtend plaatsvindt, is...

BinnenlandTelstar Online

Hulp bij energie besparen voor de Venen in Nootdorp

De Stichting Hernieuwbare Warmte Ypenburg (HWY) organiseert op 7 november 2023, in samenwerking met de gemeente Den Haag en de gemeente Pijnacker-Nootdorp, een bijeenkomst om bewoners te informeren over energiebesparende maatregelen voor de komende koude...