Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Literair Café

421 nieuwsberichten over Literair Café.

Binnenlandaaltenvooruit.nl

Literair Café: Emily Kocken

Op vrijdagavond 20 maart vertelt schrijver Emily Kocken in het Literair Café van de Koppelkerk in Bredevoort over haar eerste non-fictieboek Adoptica. Kocken neemt het publiek mee op een wonderlijke en avontuurlijke reis door het adoptieland van de jaren...

Binnenlandbrummensnieuws.nl

Het kan wel

COLUMN: Vijf mannen en een vrouw. Lynde Blok, Henk van de Werke, Wim Kozijn, Niels Joosten, Alex van Hedel, Geert van Rumund. Zes burgemeesters in 25 jaar.

Binnenlanddestentor.nl

Annet Schaap te gast bij Literair Café in Brummen

Schrijfster Annet Schaap is te gast bij het Literair Café in De Vroolijke Frans in Brummen. Tijdens deze literaire avond neemt zij het publiek mee in haar verbeelding en vertelt zij over de invloed van sprookjes op haar werk.

Binnenlandbrummensnieuws.nl

Annet Schaap in Literair Café

Krekel is het laatste boek van schrijver Annet Schaap. De boeken van Schaap zijn geliefd bij jong en oud. Wie hield van Lampje , zal weg zijn van Krekel . Krekel speelt zich af in dezelfde sprookjesachtige wereld. In Krekel gaat Eliza samen met haar...

Binnenlandbrummensnieuws.nl

Annet Schaap in Literair Café

Krekel is het laatste boek van schrijver Annet Schaap. De boeken van Schaap zijn geliefd bij jong en oud. Wie hield van Lampje , zal weg zijn van Krekel . Krekel speelt zich af in dezelfde sprookjesachtige wereld. In Krekel gaat Eliza samen met haar...

Binnenlandamstelveenblog.nl

Herman Koch in Literair Café

De auteur Herman Koch is op zaterdag 28 februari van 14.30 tot 16.00 uur bij Literair Café 102 om te vertellen over zijn nieuwste boek ‘De overbodigen’. Daarover praat hij met Ada Ruiter. Het gratis café wordt gehouden bij boekhandel Libris Venstra...

Binnenlandamstelveenweb.com

Geslaagde tweede editie van de Verhalenkaravaan - 2026

De Bibliotheek Amstelland kijkt terug op een geslaagde tweede editie van de Verhalenkaravaan. Vier dagen lang stond de Bibliotheek nog meer dan normaal in het teken van verhalen en ontmoeting. Jong en oud hing aan de lippen van meesterverhalenvertellers,...

Binnenlandaaltenvooruit.nl

Literair Café met Waanders en Alexander in Koppelkerk

BREDEVOORT - Dichter Wout Waanders en muzikant Laurens Alexander treden op vrijdag 27 februari 2026 op tijdens het Literair Café in de Koppelkerk aan de Koppelstraat 35 in Bredevoort. De avond begint om 20.00 uur, de deuren gaan open om 19.30 uur.

Binnenlandgemertsnieuwsblad.nl

Pieter Waterdrinker bij Literair café Gemert

GEMERT - Bibliotheek De Lage Beemden organiseert donderdag 26 februari een bijzondere avond met schrijver en journalist Pieter Waterdrinker in het Literair Café in Gemert. De veelgeprezen auteur vertelt over zijn nieuwste roman Céline, die op 15 mei 2025...

Binnenlandbrugnieuws.nl

Literair Café in ‘t Kroegje

KAMPEN - Zondag 6 april wordt in café t Kroegje aan de Geerstraat het laatste Literair Café van dit seizoen gehouden. Het onderwerp is ‘Op de camping’.

Binnenlandbrugnieuws.nl

Literair Café in ‘t Kroegje

Op zaterdag 21 maart organiseert de Speel-O-Theek Kampen - tijdens de week van de circulaire economie - haar jaarlijkse 2e hands speelgoedbeurs.