Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Leiden Marathon

423 nieuwsberichten over Leiden Marathon.

Binnenlandcentraalplus.nl

Nightrun keert terug als onderdeel van de Leiden Marathon

De zogeheten Nightrun van de Leiden Marathon keert mei volgend jaar terug op de zaterdagavond. De loop van vijf kilometer werd in 2019 voor het laatst op de zaterdag gehouden. Door de loop van de zondag- naar zaterdagavond te verplaatsen, ontstaat er in de...

Binnenlandcentraalplus.nl

Leiden Marathon introduceert doorverkoopplatform

De Leiden Marathon start dit jaar met een eigen doorverkoopplatform. Lopers met een startbewijs die zich bedenken of plots niet mee kunnen lopen, kunnen hem op een veilige manier doorverkopen via de website van de marathon.

Binnenlandsleutelstad.nl

Leiden Marathon start voortaan op Koninginnelaan

De start van de hardloopafstanden van de Leiden Marathon verhuist op zondag 10 mei 2026 van de Breestraat naar de Koninginnelaan. De belangrijkste reden voor deze aanpassing is de veiligheid van zowel deelnemers als toeschouwers.

Binnenlandsleutelstad.nl

LIVEBLOG - Dag 3 actie Sintvoorieder1 2025

Sleutelstad staat deze week in het teken van de inzamelactie SintvoorIeder1. Tijdens de actieweek worden cadeaus ingezameld voor kinderen die anders geen cadeau zouden krijgen met Sinterklaas; kinderen die in (verborgen) armoede opgroeien.

Binnenlandsleutelstad.nl

LIVEBLOG - Dag 1 actie Sintvoorieder1 2025

Vanaf maandag staat Sleutelstad weer vijf dagen lang in het teken van de inzamelactie SintvoorIeder1. Tijdens de actieweek worden cadeaus ingezameld voor kinderen die anders geen cadeau zouden krijgen met Sinterklaas; kinderen die in (verborgen) armoede...

Binnenlandhardloopnieuws.nl

Inschrijvingen voor Leiden Marathon lopen als een speer

De inschrijving voor de 35e editie van de Leiden Marathon is onlangs opengesteld en loopt als een speer. “Als je erbij wilt zijn in het voorjaar, is het slim om snel in te schrijven”, meldt de organisatie. De editie van mei 2025 was voor het eerst...

Binnenlandsleutelstad.nl

Inschrijvingen voor Leiden Marathon lopen als een speer

De inschrijving voor de 35e editie van de Leiden Marathon is onlangs opengesteld en loopt als een speer. “Als je erbij wilt zijn in het voorjaar, is het slim om snel in te schrijven”, meldt de organisatie. De editie van mei 2025 was voor het...

Binnenlandcentraalplus.nl

Inschrijvingen 35e Leiden Marathon is gestart

Het duurt nog even, maar op 9 en 10 mei 2026 wordt er weer gewandeld en hardgelopen door en rond Leiden tijdens de 35e editie van de Leiden Marathon. De organisatie laat enthousiast weten dat op 1 oktober 2025 de inschrijvingen open gaan.