Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Le Creuset

69 nieuwsberichten over Le Creuset.

RetailRetail news

Startup van de maand Braadbaas: kookwinkel voor stoere hobbykoks

Truttige bloemetjes of roze kookgerei vind je niet bij Braadbaas. De kookwinkel begon in 2021 als onlinespeler, maar opende al snel een winkel in Maassluis. De startup van Bo van der Voort, Jeroen Kwekel en Michael Woensdregt richtte zich eerst en vooral...

RetailRetail news

Le Creuset opent flagshipstore in Amsterdam

Het Franse merk voor kookaccessoires Le Creuset opent in het tweede kwartaal van dit jaar een flagshipstore in Amsterdam. De winkel komt aan de Van Baerlestraat 36 in Amsterdam en heeft een oppervlakte van 100 vierkante meter.

VoedingFoodlog

‘Met Le Creuset heb je je shit op orde’

Le Creuset, de iconische gietijzeren pan waar oma al haar traditionele recepten in maakte, is razend populair bij jongeren. En dat is best bijzonder, want deze pannen gaan niet bepaald voor een studentenprijsje over de toonbank.

ZakelijkEmerce

Adyen en Zalando versterken samenwerking

Adyen verlengt de langdurige samenwerking met Zalando, Europa’s grootste online multi-brand retailer. Daarnaast wordt Adyen de exclusieve betaalpartner voor geselecteerde lokale betaalmethoden, zoals Cartes Bancaires in Frankrijk en Bancontact in België.

Marketingmarketingtribune.nl

CMO in het diepe: Bram van IJsel Smits van De Koffiejongens

De Koffiejongens, de luis in de pels van de koffiegrootmachten. Het duurzame koffieabonnement dat koffiedrinken niet alleen makkelijk moet maken, maar dat ook respect toont voor milieu en de koffiebonenboer. Op de koffie bij head of marketing Bram van...

Binnenlandbartsboekje.com

Pardoes naar (en bij) Designer Outlet Roermond!

Nu de bodem is gelegd, is het tijd om te shoppen in Designer Outlet Roermond . De outlet doet qua sfeer en opzet een beetje denken aan Movie Park en voelt als een dorp op zich. Attracties zijn er niet (op een pracht van een carrousel na); je komt hier om...

Marketingfonkmagazine.nl

Marketing: Le Creuset X Ayden

in de Store, Adyen's pop-up ruimte voor klanten op het Amsterdamse Rokin. Hier biedt Adyen haar klanten voor korte perioden een winkelruimte om nieuwe concepten te leren kennen en betaalinnovaties te testen.

ZakelijkEmerce

Le Creuset en Adyen openen pop-up cadeauwinkel in Amsterdam

Vandaag opent Le Creuset de deuren van zijn eerste Signature Gifting Boutique in de Store, Adyens pop-up ruimte voor klanten op het Amsterdamse Rokin. Hier biedt de betaalverwerker haar klanten voor korte perioden een winkelruimte om nieuwe concepten en...

RetailRetail news

Le Creuset opent deuren van eerste Nederlandse brandstore

Westfield Mall of the Netherlands is een nieuw merk rijker: Le Creuset heeft onlangs zijn eerste Nederlandse 'signature boutique' geopend in het winkelcentrum. Wel heeft het Franse merk voor kookaccessoires 4 outletstores in het land.

BinnenlandNieuws.nl

Opnieuw recordjaar voor Batavia Stad Fashion Outlet in 2023

Batavia Stad Fashion Outlet, dochteronderneming van VIA Outlets, heeft in 2023 wederom een recordomzet behaald. De merkenomzet van het outlet centre is met 13,7% gestegen ten opzichte van 2022, mede dankzij een toename van het aantal bezoekers met 7,6% en...

BinnenlandWeespernieuws

Columnwedstrijd

We schreven begin januari een columnwedstrijd uit omdat onze vaste columniste Nora is gestopt met haar stukjes. We hebben uit alle inzendingen zes columns gekozen die we aan jullie voorleggen.