Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Lange Voorhout

1.166 nieuwsberichten over Lange Voorhout.

Binnenlanddeswollenaer.nl

Gehoord onder de Sassenpoort

Onze samenleving is opgebouwd uit verschillende generaties die vaak op de een of andere manier met elkaar te maken hebben. Tijdens de laatste bestuursvergadering (en leden) van de Koninklijke Horeca Nederland (KHN Zwolle & Regio was dit een belangrijk...

Binnenlandprodemos.nl

Lunchwandeling: ‘Van Buitenhof tot bouwput’

Loop jij elke lunchpauze door het prachtige Den Haag en vraag je je af wat er zich afspeelt en heeft afgespeeld in onze binnenstad? Of ben je benieuwd wat er nu allemaal gebeurt rondom de verbouwing van het Binnenhof?

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Zien: opblaasbare kunst aan het Lange Voorhout

Aan het Lange Voorhout staan sinds dit weekend niet alleen de kunstwerken van beeldententoonstelling Voorhout Monumentaal, maar ook enorme opgeblazen sculpturen! Tot en met woensdag 11 juni bekijk je BlowUp Art Den Haag gratis.

Binnenlandrijswijksdagblad.nl

Lange Voorhout in Den Haag drie maanden lang openluchtmuseum

Vanaf komende zaterdag 10 mei tot en met 17 augustus verandert het Lange Voorhout in Den Haag opnieuw in een openluchtmuseum. Kunstenaarsgenootschap Pulchri Studio organiseert voor de derde keer de tentoonstelling Voorhout Monumentaal, waarbij monumentale...

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Boekenmarkt Lange Voorhout staat weer, maar hoe lang nog?

De boekenmarkt op het Lange Voorhout is terug van weggeweest. Het is al meer dan vijftig jaar vaste prik van mei tot in september, maar het aantal kramen neemt sterk af. „Het is een uitstervend beroep met uitstervende ondernemers”, zegt boekverkoper...

Binnenlanddossiermastenbroek.com

Nieuwe reserveringskalender Haagse A-locaties voor evenementen

Organisatoren kunnen zich vanaf nu inschrijven op een nieuwe reserveringskalender van de gemeente. Zo wordt de verdeling van evenementen over de stad en over het jaar goed geregeld. Deze kalender biedt een overzicht van de populaire A-locaties in Den Haag...

Binnenlandvoorburgsdagblad.nl

Expositie BlowUp Art dit jaar op Lange Voorhout

Sinds 2022 organiseert The Hague & Partners elk jaar de openluchtexpositie BlowUp Art Den Haag, met opblaasbare kunstwerken in de openbare ruimte van het Haags Museumkwartier. Vorig jaar werd in de Hofvijver een eiland aangelegd vol groen en...