Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Krimpense Maan

144 nieuwsberichten over Krimpense Maan.

Binnenlandhetkontakt.nl

Spirit-vrouwen pakken periodetitel ondanks nederlaag

Ouderkerk aan den IJssel – Spirit Vrouwen 1 heeft woensdagavond de eerste periodetitel veiliggesteld, ondanks een 4-1 nederlaag in het restant van de eerder gestaakte wedstrijd tegen Sparta (av). Na acht duels – zes zeges, één gelijkspel en één...

Binnenlandkrimpenaandenijssel.nl

Krimpense Maan voor Henk Heurter

In september verscheen het boek “In de schoolbank”, een uitgave van Historische Kring Krimpen. Als dank voor zijn inzet voor onderwijs en cultuur ontving Henk Heurter op donderdag 20 november de onderscheiding uit handen van burgemeester Harriët...

Binnenlandckzvandaag.nl

Krimpense Maan uitgereikt aan Henk Heurter

Aan Henk Heurter van de Historische Kring Krimpen (HKK) is een Krimpense Maan uitgereikt. Deze is aan hem toegekend naar aanleiding van het gepubliceerde boek ‘In de Schoolbank’, waar de geschiedschrijving van het onderwijs in Krimpen aan den...

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

Raad Krimpenerwaard spreekt zich uit tegen mega-windturbines

Krimpenerwaard – De gemeenteraad heeft dinsdagavond twee moties aangenomen die beide gericht zijn tegen de plaatsing van zeer hoge windturbines in de Krimpenerwaard. Aanleiding is het voornemen van de provincie Zuid-Holland om locaties te onderzoeken...

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

Vishandel Ruud den Haan opent in Crimpenhof

Krimpen a/d IJssel – Voor een goed stukje vis, een haring vers van het mes of een portie kabeljauwkibbeling hoef je echt niet meer de brug over. Vishandel Ruud den Haan heeft vanuit Rotterdam voet gezet op Krimpense bodem.

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

Samen suppen tegen zwerfafval in Gouderak en Lekkerkerk

Gouderak/lekkerkerk – Een keer gratis met een SUP het water op en tegelijk iets goeds doen voor je dorp: dat kan op vrijdag 10 oktober in Gouderak en zaterdag 11 oktober in Lekkerkerk. Cleanup on Tour strijkt dan neer in de Krimpenerwaard om samen met...

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

Henk en Luuk Vuik racen samen mee in Mazda MX-5 Cup

Zandvoort/krimpen aan den ijssel – De Krimpense broers Henk jr. (17) en Luuk Vuik (15) stonden afgelopen weekend aan de start van de vijfde ronde van de Mazda MX-5 Cup op Circuit Zandvoort. Voor Henk jr. leverde dat zijn beste resultaat van het seizoen...

Binnenlandrtvmiddenholland.nl

Rosalien Sewnarain-Soerdjbali geëerd met Krimpense Maan

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL– Donderdagmorgen werd Rosalien Sewnarain-Soerdjbali verrast met een bijzondere onderscheiding: de Krimpense Maan. Haar werk op het Krimpenerwaard College werd plotseling onderbroken door de komst van een drumband, die de leerlingen...

Binnenlandhetkontakt.nl

Zotte Zaterdag brengt Gouda weer in middeleeuwse sfeer

Gouda - Gouda staat zaterdag 18 oktober weer in het teken van Zotte Zaterdag. Dit gratis festival brengt de binnenstad in middeleeuwse sfeer met straattheater, muziek, ambachten en kinderactiviteiten. Het evenement trekt jaarlijks duizenden bezoekers.

Binnenlandkrimpenaandenijssel.nl

Krimpense Maan voor Rosalien Sewnarain-Soerdjbali

Donderdag 2 oktober ontving Rosalien Sewnarain-Soerdjbali een Krimpense Maan. Haar werk op het Krimpenerwaard College werd deze ochtend onderbroken door de aankomst van een drumband. De muzikale verrassing trok de leerlingen uit hun lokalen en ook de...

Binnenlandkrimpenaandenijssel.nl

Krimpense Maan voor Daniël Ratzon

Vrijdag 12 september werd Daniël Ratzon verrast met een Krimpense Maan. Burgemeester Harriët Westerdijk overhandigde deze bijzondere onderscheiding als teken van waardering voor zijn jarenlange toewijding en inzet binnen Judoclub Krimpenerwaard (JCK).