Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Kinepolis Breda

76 nieuwsberichten over Kinepolis Breda.

Tech & MediaHD tech nieuws

Volledig vernieuwde bioscoop Kinepolis Breda

Kinepolis Breda heeft de volledige verbouwing van alle bioscoopzalen afgerond en is daarmee de eerste Kinepolis-bioscoop in Nederland waar bezoekers in iedere zaal plaatsnemen in recliners, een comfortabele relaxfauteuil.

Marketingmarketingreport.nl

AI schittert op groot scherm bij eerste AI Video Awards

AI Video Awards georganiseerd tijdens Dutch AI Week in Breda. Deze internationale awardshow, afgekort tot de AIVA’s, draait niet om robots in avondjurken of chatbots met speeches – maar om de creatieve makers die AI gebruiken om verhalen te...

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Purrrr-fect! CatVideoFest komt weer naar Breda

Kattenliefhebbers, opgelet! Op zaterdag 18 en zondag 19 oktober 2025 komt de tweede editie van CatVideoFest naar Kinepolis Breda. Bereid je voor op een purr-fecte bioscoopervaring met schattige, hilarische en spectaculaire kattenvideo’s.

Binnenlandindebuurt.nl

Purrrr-fect! CatVideoFest komt weer naar onze stad

Kattenliefhebbers, opgelet! Op zaterdag 18 en zondag 19 oktober 2025 komt de tweede editie van CatVideoFest naar Kinepolis Breda. Bereid je voor op een purr-fecte bioscoopervaring met schattige, hilarische en spectaculaire kattenvideo’s.

BinnenlandHaarlem Updates

Kinepolis organiseert dit najaar Harry Potter Weken

Kinepolis brengt dit najaar een beetje extra magie naar de bioscoop. Je kunt namelijk alle acht Harry Potter films opnieuw op het grote doek zien. Vanaf zaterdag 27 september worden er in de deelnemende Kinepolis locaties elk weekend twee Harry Potter...

BinnenlandDordrecht.net

Alle Harry Potters bij Kinepolis

DORDRECHT -  Kinepolis brengt dit najaar een beetje extra magie naar de bioscoop. Je kunt namelijk alle acht Harry Potter films opnieuw op het grote doek zien. Vanaf zaterdag 27 september worden er in de deelnemende Kinepolis locaties elk weekend twee...

Binnenlandbredanu.nl

CatVideoFest komt naar Kinepolis Breda

Op zaterdag 1 en zondag 2 februari komt CatVideoFest naar Kinepolis Breda. CatVideoFest biedt een assortiment van de leukste en kattigste katvideo’s van over de hele wereld in een compilatie van 75 minuten.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Purrrr-fect! CatVideoFest komt naar Breda

Kattenliefhebbers, opgelet! Op zaterdag 1 en zondag 2 februari 2025 komt CatVideoFest naar Kinepolis Breda. Bereid je voor op een purr-fecte bioscoopervaring met schattige, hilarische en spectaculaire kattenvideo’s.

BinnenlandNieuws.nl

Kinepolis Breda presenteert KinePride

Kinepolis introduceert vanaf 26 mei 2024 een nieuw concept: KinePride. Elke laatste zondagochtend van de maand zal er in samenwerking met distributeur Cinemien een LHBTQIA+-film vertoond worden in Kinepolis Breda, Kinepolis Enschede, Kinepolis Groningen en...

Film en uitgaanBiosagenda.nl

Garfield bij Kinepolis Breda en Den Bosch

Op zaterdag 4 mei komt Garfield langs bij Kinepolis Breda en Kinepolis Den Bosch. In Breda na de voorstelling van 10.30 uur en voorafgaand aan die van 13.10 uur. Later die middag, na de voorstelling van 13.15 uur en voorafgaand van 16.10 uur.

BinnenlandHaarlem Updates

Pink Party bij Kinepolis

Op woensdag 10 januari organiseert Kinepolis een speciale voorpremière met Mean Girls. Grijp je kans om de film als één van de eersten in Nederland te zien tijdens de Kinepolis Pink Party. Kinepolis zorgt voor de popcorn en een welkomstdrankje, zorg jij...