Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Onderwerp

Kameraadjes Voetbalshow

10 nieuwsberichten over Kameraadjes Voetbalshow.

Binnenlanddefeijenoorder.nl

De Feijenoorder

Samen met Feyenoord organiseren wij op woensdag 29 april een nieuwe editie van de Kameraadjes Voetbalshow. Deze dag valt in de meivakantie, een ideale gelegenheid dus om naar De Kuip te komen! Evenals voorgaande edities zijn spelers van Feyenoord 1 én...

VoetbalFR Fans

Kameraadjes Voetbalshow op woensdag 29 april

Op woensdag 29 april organiseert Feyenoord een nieuwe edicitie van de Kameraadjes Voetbalshow, zo meldt Feyenoord op de website. Deze dag zal in de meivakantie vallen en is ideaal om naar De Kuip te gaan. De spelers van Feyenoord 1 én Feyenoord Vrouwen 1...

Binnenlanddefeijenoorder.nl

Kameraadjes Voetbalshow 29 april 2026

Samen met Feyenoord organiseren wij op woensdag 29 april een nieuwe editie van de Kameraadjes Voetbalshow. Deze dag valt in de meivakantie, een ideale gelegenheid dus om naar De Kuip te komen! Evenals voorgaande edities zijn spelers van Feyenoord 1 én...

VoetbalFR Fans

26 maart nieuwe editie Kameraadjes Voetbalshow

Op 26 maart is het weer de Kameraadjes Voetbalshow in De Kuip, zo meldt Feyenoord op de website. De show wordt dit jaar grootser gevierd dan ooit omdat de Juniorclub Kameraadjes 25 jaar bestaat. Het draait dit jaar om 'De magie van De Kuip'.

Binnenlanddefeijenoorder.nl

Kameraadjes Voetbalshow op woensdag 26 maart

Dit jaar staat de Kameraadjes Voetbalshow in het teken van het thema ‘De magie van De Kuip’. Van de dreunende pauken bij de spelersopkomst en de Feyenoord-liedjes die luidkeels door Het Legioen worden gezongen, tot de mooie sfeeracties, legendarische...

VoetbalFR Fans

Kameraadjes Voetbalshow dit jaar gehouden op 1 mei

Op woensdag 1 mei organiseert Feyenoord de tweede editie van de Kameraadjes Voetbalshow, zo is te lezen op de website van Feyenoord. Vorig jaar was het een succes en ook dit jaar belooft het een spetterende show vol voetbal, quizjes en optredens te worden.

VoetbalFR Fans

Kameraadjes Voetbalshow op 22 maart in De Kuip

Op woensdag 22 maart organiseert Feyenoord de Kameraadjes Voetbalshow, zo is te lezen op de website van Feyenoord. Dit evenement is speciaal voor de jongste supporters. Duizenden Kameraadjes zijn die middag welkom op te genieten van een spetterende show in...