Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Persoon

Jort Rommel

103 nieuwsberichten over Jort Rommel.

Bouw & vastgoedHet houtblad

Jort Rommel derde op EK Meubelmaken

Meubelmaker Jort Rommel is afgelopen weekend derde geworden op het EK voor mbo-beroepen. Nederland deed met 24 jonge vakmensen mee aan de vakwedstrijden in Denemarken. Negen van hen wonnen een Medaillons for Excellence.

Binnenlandomroepcastricum.nl

Nederland scoort goed op EuroSkills

LIMMEN - Meubelmaker Jort Rommel uit Limmen heeft brons gewonnen op het Europees kampioenschap voor beroepen EuroSkills. EuroSkills 2025 was het negende Europees kampioenschap voor mbo-studenten.

BinnenlandDe Castricummer

Jort Rommel vertegenwoordigt Nederland op het EK EuroSkills

Limmen  – Jort Rommel uit Limmen doet volgende week mee met het Europees kampioenschap voor mbo-studenten; EuroSkills. De 20-jarige student van het Talland College komt uit bij de meubelmakers. Jort is de enige mbo-student uit Noord-Holland die...

Binnenlandhoutwereld.nl

Jort Rommel en Samuël Batenburg naar EuroSkills

Jort Rommel en Samuël Batenburg doen mee met het Europees kampioenschap voor mbo-studenten EuroSkills. Jort Rommel als meubelmaker en Samuel Batenburg komt uit in bouwtimmeren. EuroSkills 2025 vindt plaats van 9 tot en met 13 september in Herning, Denemarken.

Binnenlanduitkijkpost.nl

Lijsttrekkers D66 BUCH komen samen

HEILOO - De pas gekozen lijsttrekkers van D66 in de BUCH-gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo hebben onder het motto ‘lokaal samen sterk’ ideeën uitgewisseld om van de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026 een succes te maken.

Binnenlandcastricummer.nl

Student Jort Rommel wint Best of Excellence Award

Limmen – Jort Rommel, student meubelmaken van het Talland College, heeft de Best of Excellence Award gewonnen. De mbo-student uit Limmen kreeg de prijs uitgereikt door onderwijsminister Eppo Bruins tijdens het landelijk mbo Ambassadeursgala.

Binnenlanduitkijkpost.nl

Project Liguster-Zuid wordt opgeleverd

HEILOO - Op woensdag 21 mei hingen de vlaggen uit in de wijk Zuiderloo aan de Liguster tot Vennewatersweg, kortweg Liguster-Zuid genoemd. Er vond namelijk een feestelijke handeling plaats. Wethouder Ronald Vennik onthulde tijdens de oplevering van...

Binnenlandrodi.nl

Student Jort Rommel wint Best of Excellence Award

REGIO - Jort Rommel, student meubelmaken van het Talland College, heeft de Best of Excellence Award gewonnen. De mbo-student uit Limmen kreeg de prijs uitgereikt door onderwijsminister Eppo Bruins tijdens het landelijk mbo Ambassadeursgala.

Binnenlandhoutwereld.nl

Meubelmaker Jort Rommel wint Best of Excellence Award

Jort Rommel, student meubelmaken van het Talland College, heeft de Best of Excellence Award gewonnen. De mbo-student uit Limmen kreeg de prijs uitgereikt door onderwijsminister Eppo Bruins tijdens het landelijk mbo Ambassadeursgala.