Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Jong PSV

13.025 nieuwsberichten over Jong PSV.

VoetbalAlgemeen Dagblad

Ongeslagen talenten van PSV op achterstand tegen FC Porto

Het vaste voorprogramma voor de Champions League-avond, de Youth League, staat weer op de planning. De jonge talenten van PSV nemen het na twee zeges nu op tegen de leeftijdsgenoten van FC Porto. Volg het duel hier live vanaf 13.00 uur.

Binnenlandpsv.supporters.nl

Jong PSV verliest bij debuut Ouaissa van Dordrecht

Jong PSV is er niet in geslaagd het debuut van Sami Ouaissa op te luisteren met een overwinning. De van NEC overgekomen vleugelaanvaller speelde in de eerste helft mee tegen Dordrecht, maar wist daarin het verschil niet te maken voor zijn...

Binnenlandvoetbal.headliner.nl

Praat mee op VP: Jong PSV - FC Dordrecht

Jong PSV speelt maandagavond om 20.00 uur op De Herdgang tegen FC Dordrecht in de Keuken Kampioen Divisie. De Eindhovense beloften hopen voor eigen publiek een goed resultaat te behalen. Aanvaller Sami Ouaissa keert terug van een blessure en kan zijn...

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Kan FC Dordrecht zich in Eindhoven herstellen tegen Jong PSV?

Na de teleurstellende 0-3 thuisnederlaag tegen FC Emmen hervat FC Dordrecht de Keuken Kampioen Divisie met een uitwedstrijd tegen Jong PSV. De ploeg van trainer Paul Nuijten, die na tien speelronden de voorlaatste plaats bezet, is erop gebrand om zich op...

BinnenlandAlgemeen Dagblad

FC Dordrecht vroeg op voorsprong door rake strafschop De Bie

Na de teleurstellende 0-3 thuisnederlaag tegen FC Emmen hervat FC Dordrecht de Keuken Kampioen Divisie met een uitwedstrijd tegen Jong PSV. De ploeg van trainer Paul Nuijten, die na tien speelronden de voorlaatste plaats bezet, is erop gebrand om zich op...

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Slotkwartier nadert: houdt FC Dordrecht stand op De Herdgang?

Na de teleurstellende 0-3 thuisnederlaag tegen FC Emmen hervat FC Dordrecht de Keuken Kampioen Divisie met een uitwedstrijd tegen Jong PSV. De ploeg van trainer Paul Nuijten, die na tien speelronden de voorlaatste plaats bezet, is erop gebrand om zich op...

Binnenlandvoetbalprimeur.nl

Praat mee op VP: Jong PSV – FC Dordrecht

Jong PSV en FC Dordrecht treffen elkaar maandagavond in de Keuken Kampioen Divisie. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Volg het duel hieronder in de live-omgeving van VoetbalPrimeur en praat mee!

VoetbalBrabants Dagblad

PSV heeft Til aan boord tegen Porto, Van Bommel mikt op Feyenoord

PSV kan dinsdag waarschijnlijk tóch beschikken over Guus Til, in de uitwedstrijd tegen FC Porto. De spits en middenvelder viel zaterdagmiddag uit tijdens het duel met ADO Den Haag, na een val op zijn achterhoofd. Hij klaagde dat hij onvoldoende zicht meer...