Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

Johan van den Hooven

24 nieuwsberichten over Johan van den Hooven.

BeursDe Beurs

Beursblik: goede jaarstart voor Accsys

Accsys heeft een goede start van het jaar achter de rug, ondanks de uitdagende marktomstandigheden. Dit zei analist Johan van den Hooven van Edison Research dinsdag in een rapport volgend op de kwartaalcijfers, die de houtveredelaar vorige week publiceerde.

BeursDe Beurs

Beursblik: goede groei Kendrion

(ABM FN-Dow Jones) Kendrion blijft, ondanks de tegenwind, goed groeien, maar de marge zal zich minder sterk ontwikkelen dan aanvankelijk voorzien. Dit blijkt uit een rapport van analist Johan van den Hooven van Edison Research.

BeursEuro Bench

Beursblik: outlook Accsys positief

(ABM FN-Dow Jones) De volumes bij Accsys nemen toe en de outlook voor het hele jaar is positief. Dit concludeerde analist Johan van den Hooven van Edison dinsdag in reactie op de interimcijfers van de houtveredelaar.