Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Jan Justin Roodvoets

11 nieuwsberichten over Jan Justin Roodvoets.

BinnenlandInternetbode Tholen

Crowdfunding voor hartoperatie Jan Justin

GOES - De teller staat inmiddels voorbij de 100.000 euro, maar er is nog een weg van zeker hetzelfde bedrag te gaan voordat Jan Justin Roodvoets, leerling van het Pontes Goese Lyceum, in Amerika de hartoperatie kan ondergaan die hij nodig heeft.

Binnenlandwereldregio.nl

Geldinzameling voor zieke Jan Justin

De 14-jarige Jan Justin Roodvoets uit Noordgouwe leidt aan de zeldzame aangeboren hartafwijking Ebstein anomalie. Zijn hart heeft het tot nu toe redelijk gedaan, maar er is onlangs bekend geworden dat Jan Justin een zware hartoperatie moet ondergaan.

Binnenlandinternetbode.nl

Bouwgroep Peters slaat spijkers met koppen voor Jan Justin

MIDDELBURG - De 14-jarige Jan Justin Roodvoets leidt aan de zeldzame aangeboren hartafwijking Ebstein anomalie. Zijn hart heeft het tot nu toe redelijk gedaan, maar er is onlangs bekend geworden dat Jan Justin een zware hartoperatie moet ondergaan.