Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Jan Hein Rhebergen

6 nieuwsberichten over Jan Hein Rhebergen.

MarketingCustomer First

Persoonlijke groei prioriteit voor jonge werkenden

In 2026 willen jonge werkenden vaker werk maken van hun goede voornemens, vooral op het gebied van persoonlijke ontwikkeling. Dat blijkt uit het jaarlijkse Nieuwjaarsonderzoek van pensioenaanbieder BeFrank onder ruim 1.400 werkende Nederlanders.

MarketingCustomer First

Werknemers verlangen naar meer duurzaamheid op de werkvloer

Duurzaamheid staat hoog op de agenda van werknemers, blijkt uit het jaarlijkse Nieuwjaarsonderzoek van online pensioenuitvoerder BeFrank. Bijna de helft van de werknemers in Nederland wil dat hun werkgever meer prioriteit geeft aan duurzaamheid.

VerzekerenVerzekeringsnieuws.nl

Kaya de Lange nieuwe CEO BeFrank

Nationale-Nederlanden benoemt per 1 maart Kaya de Lange tot CEO van BeFrank. Zij volgt hiermee Sebastiaan van den Dries op die onlangs is benoemd tot CEO van AZL. BeFrank is de premiepensioeninstelling (PPI) van NN Group.