Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Organisatie

Inclusief Groep

123 nieuwsberichten over Inclusief Groep.

Binnenlandnunspeethuisaanhuis.nl

Pilot bestrijden menstruatiearmoede krijgt structureel karakter

De pilot met de Stichting Armoedefonds om menstruatiearmoede te bestrijden is dusdanig succesvol verlopen dat de gemeente de pilot wil omzetten naar structureel beleid. Tijdens de pilot zijn er achttien uitgiftepunten ontstaan waar inwoners met een laag...

Binnenlandrtvnunspeet.nl

Kringloop ‘de Cirkel’ maakt weer velen blij

NUNSPEET - Na een onderbreking van een paar jaar organiseerde Kringloop ‘de Cirkel’ vrijdagavond 15 november weer een schenkingsavond. Dit werd gehouden in een ruimte van de Inclusief Groep aan de Industrieweg. Aan 16 verenigingen en stichtingen kon...

Binnenlandharderwijkercourant.nl

Toekomstperspectief voor Inclusief Groep in Harderwijk

De inclusief Groep, met de hoofdvestiging in Nunspeet, gaat in principe verder als ‘Partieel Sociaal Werkbedrijf’. Dat betekent dat het bedrijf, de voormalige sociale werkvoorziening, naast de rol als werkgever, ook re-integratietaken blijft uitvoeren.

Binnenlandrtvnunspeet.nl

Succesvolle Maatjesmiddag bij Inclusief Groep in Nunspeet

NUNSPEET - Op woensdag 23 oktober bracht de Maatjesmiddag bij Inclusief Groep ambtenaren, wethouders en raadsleden samen met de medewerkers van Inclusief Groep. Het was meer dan een werkbezoek; het bood een unieke kans om zelf te ervaren hoe belangrijk en...

Binnenlandnunspeethuisaanhuis.nl

Succesvolle Maatjesmiddag bij Inclusief Groep

De Maatjesmiddag bij Inclusief Groep bracht afgelopen woensdag ambtenaren, wethouders en raadsleden samen met de medewerkers van Inclusief Groep. Het was meer dan een werkbezoek; het bood een unieke kans om zelf te ervaren hoe belangrijk en waardevol het...

Binnenlandermelosweekblad.nl

Succesvolle Maatjesmiddag bij Inclusief Groep

Op woensdag 23 oktober bracht de Maatjesmiddag bij Inclusief Groep ambtenaren, wethouders en raadsleden samen met de medewerkers van Inclusief Groep. Het was meer dan een werkbezoek; het bood een unieke kans om zelf te ervaren hoe belangrijk en waardevol...

Binnenlandad.nl

Schoorsteenbrand in Nunspeet

Een auto is tegen een hek gebotst op de Eperweg (N795) tussen Nunspeet en Epe. Het ging mis bij de beruchte bocht in die weg. De bestuurder, een vrouw van 30 uit Epe, is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

Binnenlandad.nl

Schoorsteenbrand in Nunspeet op Hoogwolde

Een auto is tegen een hek gebotst op de Eperweg (N795) tussen Nunspeet en Epe. Het ging mis bij de beruchte bocht in die weg. De bestuurder, een vrouw van 30 uit Epe, is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

Binnenlandnunspeethuisaanhuis.nl

Nieuwe toekomst voor Inclusief Groep in de maak

De inclusief Groep, met de hoofdvestiging in Nunspeet, gaat in principe verder als ‘Partieel Sociaal Werkbedrijf’. Dat betekent dat het bedrijf, de voormalige sociale werkvoorziening, naast de rol als werkgever, ook re-integratietaken blijft uitvoeren.

Binnenlandhuisaanhuiselburg.nl

Inclusief Groep wordt Partieel Sociaal Werkbedrijf

De Inclusief Groep, met de hoofdvestiging in Nunspeet, gaat in principe verder als ‘Partieel Sociaal Werkbedrijf’. Dat betekent dat het bedrijf, de voormalige sociale werkvoorziening, naast de rol als werkgever, ook re-integratietaken blijft uitvoeren.