Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Hollands Jongerenkoor

111 nieuwsberichten over Hollands Jongerenkoor.

Binnenlandhetkontakt.nl

Koorzangavond Geldermalsen

19:00-21:00, Geldermalsen, Bethelkerk. Op 16 november vindt in de Bethelkerk te Geldermalsen een koorzangavond plaats voor de Zending Gereformeerde Gemeenten. Op deze avond zingt het Hollands Jongerenkoor, van wel 400 zangers, onder leiding van dirigent...

Binnenlandinternetbode.nl

Koorzangavond

Op D.V. 14 september vindt in de Gereformeerde Gemeente te Waarde een koorzangavond plaats voor de Jeugdbond Gereformeerde Gemeenten. Op deze avond zingt het Hollands Jongerenkoor onder leiding van dirigent Peter Wildeman en het Kinderkoor Uit der kinderen...

BinnenlandGGOF

Vesierd voor de Kerst

Afgelopen dinsdag 21 november werden leerlingen bij de rotonde van Middelharnis naar Nieuwe-Tonge opgewacht door een team van Mourik en de provincie Zuid-Holland.

BinnenlandGGOF

Zing mee met Het Hollands Jongerenkoor 14 in Middelharnis

Het Hollands Jongerenkoor is een christelijke jongerenkoor met ruim 300 leden en is daarmee het grootste jongerenkoor van Nederland. Z e geven prachtige concerten in mooie oude kerken en concertzalen in verschillende plaatsen in Nederland. Het koor staat o.l.

BinnenlandWeblog Staphorst

Start repetities Hollands Jongerenkoor

D.v.  Vrijdag 15 september start het Hollands Jongerenkoor met de repetities van het komende seizoen. Het koor repeteert in Genemuiden. Wie mee wil zingen, kan zich nog aanmelden.

BinnenlandGGOF

Zing mee met het Hollands Jongerenkoor 13

Vanaf begin september 2023 start de eerste repetitie van het Hollands Jongerenkoor. In de volgende plaatsen kun je repeteren: Alblasserdam, Barneveld, Boskoop, Capelle a.d. IJssel, Genemuiden, Goes, Gorinchem, Kesteren, Middelharnis, Nunspeet, en Veenendaal.

BinnenlandDe Stentor

Stevige buien met fors onweer in Ermelo vandaag

Na de zomervakantie wil het Hollands Jongerenkoor met zijn dertiende editie beginnen. Jongeren vanaf 14 jaar zijn welkom om mee te zingen in dit koor. Half september zijn de eerste repetities, in deze regio in Genemuiden en Nunspeet.

BinnenlandDe Stentor

Stevige buien met een enkele keer onweer in Nunspeet vandaag

Nederland staat voor een enorme bouwopgave: tussen nu en 2030 moeten er 981.000 huizen bij komen. De gemeente Nunspeet draagt zijn (bak)steentje bij met netto 650 huizen extra binnen nu en zeven jaar. Tot 2050 komen er in totaal 1450 woningen bij, blijkt...

BinnenlandGGOF

Hollands Jongerenkoor 13 start in heel Nederland

Het koor heeft 12 edities gezongen. Na de zomervakantie wil het Hollands Jongerenkoor haar 13 de editie opstarten. De repetities starten medio september in de volgende plaatsen: Alblasserdam, Barneveld, Boskoop, Capelle a.d.