Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Historische Vereniging Oud-Gorcum

25 nieuwsberichten over Historische Vereniging Oud-Gorcum.

Binnenlandad.nl

Blijft Gorinchem wel de mooiste vestingstad?

Ik woon nu 34 jaar in Gorinchem en word nog steeds verrast door nieuwe verhalen. Waar gebeurd of verzonnen, het maakt niet uit: ik ben er dol op! Deze week heb ik veel nieuwe dingen geleerd over onze stad en er valt nog veel meer te leren.

Binnenlanddestadgorinchem.nl

De wekelijkse weekendtips van Stad Gorinchem

Wie nog geen afscheid kan nemen van Sinterklaas is zaterdag 6 december vanaf 21.00 uur welkom in buurthuis de Aanlegsteiger voor karaoke met Pinterklaas en zijn Pieten. Een gezellige avond vol muziek, plezier en verplichtingen.

Binnenlanddestadgorinchem.nl

Doe mee met de Eindejaarsnieuwsquiz: vraag 3 - maart

Het nieuwe jaar staat voor de deur na een bijzonder enerverend 2024. Verschillende oorlogen en verkiezingen domineerden het wereldnieuws, maar ook in en om Gorinchem gebeurde genoeg om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we opnieuw in de vorm van een quiz.