Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Hillegom Online

66 nieuwsberichten over Hillegom Online.

Politiekhillegomonline.nl

Jan Zwaan – Raadsleden aan het Woord

Jan Zwaan is sinds 2016 actief in de politiek. Hij begon als burgerlid in de gemeenteraad en werd in 2018 gekozen tot raadslid in Hillegom. Daarnaast werkte hij bij een partijbureau, waar hij betrokken was bij landelijke verkiezingen zoals die voor de...

BinnenlandHillegom Online

Word fotograaf bij Hillegom Online

Hillegom – Ben jij iemand die graag met de camera op pad gaat? Hillegom Online zoekt vrijwillige fotografen die willen bijdragen aan het vastleggen van wat er allemaal gebeurt in ons dorp. Van grote evenementen zoals de Hillegomse Najaarsfeesten tot...

Binnenlandhillegomonline.nl

Bollenstreek in Bedrijf trekt recordaantal bezoekers

Hillegom – De 32e editie van de open dag ‘Bollenstreek in Bedrijf’ op zaterdag 9 augustus 2025 groeide uit tot een recordeditie. Naar schatting 1.200 bezoekers fietsten langs de deelnemende agrarische bedrijven aan de Bartenweg en 1 e Loosterweg...

Binnenlandhillegomonline.nl

Avondvierdaagse van start

Hillegom – De Hillegomse avondvierdaagse is vanavond van start gegaan. Van dinsdag 20 mei t/m vrijdag 23 mei lopen wel 1150 kinderen door Hillegom.

Binnenlandhillegomonline.nl

Avondvierdaagse van start

Hillegom – De Hillegomse avondvierdaagse is vanavond van start gegaan. Van dinsdag 20 mei t/m vrijdag 23 mei lopen wel 1150 kinderen door Hillegom.

Binnenlandhillegomonline.nl

Avondvierdaagse Journaal Hillegom

Van 20 t/m 24 mei 2025 staat Hillegom in het teken van de Avondvierdaagse. Dagelijks verschijnen er nieuwe video’s op www.avondvierdaagsejournaal.nl, waarin we de leukste momenten, interviews en verhalen vastleggen. Beleef vier dagen wandelen,...

BinnenlandHillegom Online

Barry Out ontvangt gemeentelijke onderscheiding

Hillegom – Barry Out is verrast met een gemeentelijke onderscheiding voor zijn vele vrijwilligerswerk. Afgelopen zaterdag was er de lancering van de Hillegom Agenda, samenwerking tussen Hillegom Online, Gemeente Hillegom en Ondernemend Hillegom,...

BinnenlandHillegom Online

Hillegom Agenda succesvol gelanceerd

Hillegom – De Hillegom Agenda, een samenwerking tussen Gemeente Hillegom, Ondernemend Hillegom en Hillegom Online, is op 22 maart officieel van start gegaan. Tijdens een feestelijke bijeenkomst werd de Hillegom Agenda onthuld door Burgemeester ter Hark...

Binnenlandhillegomonline.nl

Barry Out ontvangt gemeentelijke onderscheiding

Hillegom – Barry Out is verrast met een gemeentelijke onderscheiding voor zijn vele vrijwilligerswerk. Afgelopen zaterdag was er de lancering van de Hillegom Agenda, samenwerking tussen Hillegom Online, Gemeente Hillegom en Ondernemend Hillegom,...

Binnenlandhillegomonline.nl

Hillegom Agenda succesvol gelanceerd

Hillegom – De Hillegom Agenda, een samenwerking tussen Gemeente Hillegom, Ondernemend Hillegom en Hillegom Online, is op 22 maart officieel van start gegaan. Tijdens een feestelijke bijeenkomst werd de Hillegom Agenda onthuld door Burgemeester ter Hark...

Binnenlandhillegomonline.nl

Al 15 jaar lokaal nieuws bij Hillegom Online

Hillegom – Op 1 februari vieren wij een feestje: het is dan vijftien jaar geleden dat onze lokale nieuwssite hillegomonline.nl het levenslicht zag. Sinds de lancering in 2010 is de website uitgegroeid tot het grootste nieuwsplatform van Hillegom en...

Binnenlandhillegomonline.nl

Al 15 jaar lokaal nieuws bij Hillegom Online

Hillegom – Op 1 februari vieren wij een feestje: het is dan vijftien jaar geleden dat onze lokale nieuwssite hillegomonline.nl het levenslicht zag. Sinds de lancering in 2010 is de website uitgegroeid tot het grootste nieuwsplatform van Hillegom en...

Binnenlandbollenstreekomroep.nl

Hillegom Online bestaat 15 jaar

Hillegom – Hillegom Online viert op 1 februari haar 15-jarig bestaan. Toen in 2010 de nieuwssite HillegomNu plotseling stopte, besloten de vrienden Christiaan van Amerongen en Barry Out dit gat op te vullen met hillegomonline.nl.

Binnenlandhillegomonline.nl

Foto’s op Hillegom Online expositie

Hillegom – Tijdens het cultuurfestival had Hillegom Online een expositie van een selectie nieuwsfoto’s. In de afgelopen acht jaar hebben de vrijwilligers vele foto’s gemaakt. Daar zitten hele mooie bij.

Binnenlandhillegomonline.nl

Sinterklaasintocht 16 november

Hillegom – Zaterdag 16 november is de dag waar veel kleine Hillegommers een al jaar naar uitkijken eindelijk weer aangebroken. Rond half 11 ’s ochtends vaart Sinterklaas weer de Haven in, waarna hij ons tot en met 5 december verwent met lekkers...