Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Het Kleine Café Aan De Haven

9 nieuwsberichten over Het Kleine Café Aan De Haven.

BinnenlandEindhoven's Dagblad

Buurland loopt uit voor speelse en luidruchtige optocht

Een zuinig zonnetje breekt door de wolken boven Buurland, oftewel Eersel in carnavalstijd. Het lijkt het startsein van een vrolijke, bonte, luidruchtige, maar ook speelse optocht die zondag vanaf het plein voor het gemeentehuis richting de Markt vertrekt.

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Buurtgat loopt uit voor speelse en luidruchtige optocht

Een zuinig zonnetje breekt door de wolken boven Buurtgat, oftewel Eersel in carnavalstijd. Het lijkt het startsein van een vrolijke, bonte, luidruchtige, maar ook speelse optocht die zondag vanaf het plein voor het gemeentehuis richting de Markt vertrekt.

EntertainmentWeekend

Orgel Joke is nog te ziek om nieuwe liedjes te spelen

Orgel Joke herstelt maar langzaam. De keyboardspeelster, die recent een tijdje in het ziekenhuis lag, laat op Instagram weten dat zij nog steeds te ziek is om nieuwe muziek op te nemen. “Hoop gauw nieuwe liedjes te kunnen posten”, schrijft ze.

Binnenlandindebuurt

Pierre Kartner, bekend als Vader Abraham, is overleden

Breda heeft waarschijnlijk haar beroemdste inwoner verloren. Op dinsdagochtend 8 november is Pierre Kartner overleden, meldt BN De Stem. Het nieuws werd op vrijdag 11 november bekendgemaakt. Pierre Kartner, ook wel bekend als Vader Abraham, werd 87 jaar.