Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Heroes Dutch Comic Con

168 nieuwsberichten over Heroes Dutch Comic Con.

GamesEvilgamerz

Emily Bett Rickards (Arrow) naar Heroes Dutch Comic Con

Heroes Dutch Comic Con versterkt haar special guest line-up met Emily Bett Rickards! De actrice is vooral bekend van haar rol als Felicity Smoak in de superheldenserie Arrow. Rickards sluit aan bij Kenneth Choi (9-1-1), Pom Klementieff (Guardians of the...

GamesEvilgamerz

Kenneth Choi te gast tijdens Heroes Dutch Comic Con

Heroes Dutch Comic Con blijft uitpakken voor haar wintereditie op 21 en 22 november! Kenneth Choi is de nieuwste toevoeging aan de special guest line-up voor het popcultuurevenement in de Jaarbeurs. Choi is vooral bekend van zijn rol als brandweerman...

GamesEvilgamerz

Marvel-actrice Pom Klementieff komt naar Heroes Dutch Comic Con

Heroes Dutch Comic Con voegt wederom een special guest toe aan haar line-up voor de wintereditie op 21 en 22 november. Pom Klementieff bevestigt haar komst naar het popcultuurevenement in de Jaarbeurs. Klementieff is vooral bekend van haar rol als Mantis...

GamesEvilgamerz

Shawn Ashmore naar Heroes Dutch Comic Con

Heroes Dutch Comic Con pakt door! Shawn Ashmore bevestigt zijn komst naar het popcultuurevenement in de Jaarbeurs op 21 en 22 november. Ashmore is vooral bekend van zijn rol als Bobby Drake (Iceman) in de succesvolle X-Men franchise.

GamesGameliner

Interview: Heroes Dutch Comic Con gekeuvel met Troy Baker

Het is niet iedere dag dat je de kans krijgt om tegenover je helden te zitten, maar als Heroes Dutch Comic Con je dan toch de mogelijkheid biedt, dan pak je ‘m. Voor mij vormde het de reden om niet één, maar twee keer af te reizen naar de snikhete...

GamesGameliner

Valve lijkt slachtoffer te zijn geworden van de RAM maffia

Maffiapraktijken, niemand wil er ten prooi aan vallen. Een beetje financieel worden uitgekleed door een of andere big shot omdat die je eigenlijk geen andere keuze laat, je moet er niet aan denken. Maar moet je jezelf eens even voorstellen dat je zelf...

GamesGameliner

Heroes Dutch Comic Con: Summer 2026 - Sfeerimpressie

Het is zaterdag 20 juni, negen uur ‘s ochtends, en ik sta op Utrecht Centraal. Het centrale knooppunt van Nederland doet zijn naam eer aan. Overal zie je reizigers komen en gaan. Sommigen checken direct uit om voor de grote drukte in Hoog Catharijne te...

BinnenlandAlgemeen Dagblad

Weekendtips: deze dingen doe je in Utrecht (19 -21 juni)

Het weekend staat voor de deur en dat betekent maar één ding: tijd om eropuit te gaan. Van een straatfeest waar volwassenen weer kind mogen zijn tot een kijkje achter de hekken van Utrechtse bouwprojecten. Dit zijn vijf tips voor dit weekend in Utrecht.

GamesEvilgamerz

Deze zomer is dit evenement dé thuisbasis voor gamers

Gamers, zet 20 en 21 juni in de agenda voor Heroes Dutch Comic Con. Hier zijn gamers van alle niveaus welkom en staat gaming in de breedste zin van het woord centraal. Ontmoet de acteurs achter favoriete gamepersonages, vecht jouw weg naar de winst tijdens...

GamesGameliner

De ultieme outfit voor jouw volgende gaming marathon

Vrijdagavond. Je draadloze headset ligt opgeladen klaar, de snacks staan binnen handbereik en de zware day-one patch van je nieuwste game is zojuist succesvol geïnstalleerd. Er gaat voor een gepassioneerde speler werkelijk niets boven het ongestoord...

GamesGameliner

Ontmoet Troy Baker tijdens Heroes Dutch Comic Con in Utrecht

Ben je sinds Naughty Dogs The Last of Us ook een emotioneel wrak en wil je graag eens uitleggen aan de stemacteur van Joel - Troy Baker - hoe je weken aan therapie nodig hebt gehad om zijn voice lines te verwerken? Dat kan! Het enige wat je daarvoor moet...