Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Hendricks Karavaan

48 nieuwsberichten over Hendricks Karavaan.

Binnenlanduitkijkpost.nl

Magie op Nijenburg: Hendricks Karavaan strijkt neer in Heiloo

HEILOO – Het eeuwenoude Huis Nijenburg vormt van 15 tot en met 17 augustus het sfeervolle decor voor de aftrap van een gloednieuw cultureel festival: Hendricks Karavaan . Bezoekers worden drie dagen lang meegenomen op een unieke reis door het monument en...

Binnenlanduitkijkpost.nl

Ine Veen verhuisd

HEILOO - Als kranten en weekbladen al meer dan zeventig(!) jaar over je schrijven, moet je iets hebben betekend. Plaatsgenoot Ine Veen (88), ooit ballerina en actrice in Monaco en Duitsland en in ons land bekend van film, toneel, tv, haar boeken en...

Binnenlandrodi.nl

Hendricks Karavaan strijkt neer in Heiloo

HEILOO - Deze zomer strijkt Hendricks Karavaan neer op het zeventiende-eeuwse landgoed Nijenburg voor een cultureel festival vol theater, muziek en verhalen die het verleden én de actualiteit raken. Bezoekers kunnen zich laten meevoeren langs barokke...

Dier & natuurNatuurmonumenten

Hendricks Karavaan strijkt neer op Landgoed Nijenburg

Deze zomer vindt voor het eerst Hendricks Karavaan plaats: een uniek cultureel festival dat langs historische huizen in Nederland trekt. Bereid je voor op een meeslepende reis door de tijd, waarin theater, live muziek en storytelling samenkomen.

Binnenlanddagjeweg.nl

15/08/25 tot 17/08/25 Heiloo Hendricks Karavaan

Deze zomer vindt voor het eerst Hendricks Karavaan plaats: een uniek cultureel festival dat langs historische huizen in Nederland trekt. Het wordt een uniek cultureel festival voor jong en oud. Bereid je voor op een meeslepende reis door de tijd, waarin...

Binnenlanddagjeweg.nl

19/09/25 tot 21/09/25 Velsen-Zuid Hendricks Karavaan

Deze zomer vindt voor het eerst Hendricks Karavaan plaats: een uniek cultureel festival dat langs historische huizen in Nederland trekt. Het wordt een uniek cultureel festival voor jong en oud. Bereid je voor op een meeslepende reis door de tijd, waarin...