Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Harpe Davids

235 nieuwsberichten over Harpe Davids.

Binnenlandleidschdagblad.nl

’Typisch Leidse’ blaarkoppen dreigen ook te verdwijnen

„Wij zijn één van de weinige in de streek die nog blaarkoppen heeft”, verzucht boer Theo Warmerdam, die als twaalfde generatie Warmerdam het beroep van kaas- en botermaken uitoefent. Vroeger stonden de weiden in de Leidse regio er vol mee.

BinnenlandDe combinatie Ridderkerk

Harpe Davids huldigt jubilaris

RIDDERKERK – Tijdens de nieuwjaarsreceptie op zaterdag 4 januari heeft de muziekvereniging Harpe Davids een jubilaris in het zonnetje gezet. Henk Witter is maar liefst 65 jaar lid van de vereniging. Dit bijzondere jubileum werd feestelijk gevierd.

BinnenlandDe combinatie Ridderkerk

Nieuwjaarsbijeenkomst met muziek en prijzen

RIDDERKERK - In Ridderkerk luidt men het nieuwe jaar feestelijk in met een muzikale nieuwjaarsbijeenkomst. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 6 januari vanaf 19 uur in het gemeentehuis aan het Koningsplein 1.

Binnenlandrtvridderkerk.nl

Ridderkerk rond 1955 op TV Ridderkerk

Eind december 2024 en begin januari 2025 zendt TV Ridderkerk elke dag een bijzondere film uit. Op dinsdag 24 december 2024 wordt de film ‘Ridderkerk rond 1955’ uitgezonden.

Binnenlandbollenstreekomroep.nl

Lichtjesavond in Noordwijkerhout trekt veel bekijks

Noordwijkerhout – Veel Noordwijkerhouters zijn vrijdagavond op de jaarlijkse Lichtjesavond afgekomen. In het centrum van het dorp waren veel kerstactiviteiten te beleven. Zo konden marshmallows opgewarmd worden bij een vuurkorf, was er muziek van...

BinnenlandBlik op Noordwijkerhout

Kerstsamenzang in de Jozefkerk met de Harpe Davids.

Tussen alle drukke Maestro-bedrijven door maakt Muziekvereniging de Harpe Davids graag tijd voor een andere traditie: die van de jaarlijkse Kerstsamenzang. Die is dit jaar op zaterdag 21 december a.s., in de Sint Jozefkerk aan de Herenweg in Noordwijkerhout.

BinnenlandBlik op Noordwijkerhout

De Harpe Davids verrast.

De afgelopen maanden is er in de voorbereiding voor Maestro 2024-2025 door iedereen van muziekvereniging de Harpe Davids keihard gewerkt. Als dank daarvoor werden alle leden van muziekvereniging de Harpe Davids verrast met een prachtige roze wax amaryllis.

Binnenlandstaphorst.nieuws.nl

Adventsconcert Cantilena en Harpe Davids in Hasselt

Op DV zaterdag 7 december 2024 om 19.30 uur geven gemengd koor Cantilena en mannenkoor Harpe Davids uit Genemuiden een adventsconcert in de Grote Kerk in Hasselt. De toegang is gratis. Er zal een collecte worden gehouden voor de onkosten.

BinnenlandWeblog Staphorst

Adventsconcert Cantilena

Op DV zaterdag 7 december geven gemengd koor Cantilena en mannenkoor Harpe Davids uit Genemuiden een adventsconcert in de Grote Kerk in Hasselt. Het gemengd koor staat onder leiding van dirigent Harm Hoeve en het mannenkoor onder leiding van Koos Tillema.

Binnenlanddenoordwijker.nl

Fusie Noordwijk-Noordwijkerhout: Hoe nu verder?

Als je de voormalige gemeenten Noordwijk en Noordwijkerhout op de landkaart bekijkt, lijkt de fusie van een kleine zes jaar geleden heel logisch. Het ziet eruit als twee puzzelstukjes die nu weer netjes één zijn.

Binnenlandblikopnoordwijkerhout.nl

Lichtjesavond in Noordwijkerhout Centrum. (programma)

Op vrijdag 20 december van 18:30 tot 21:00 uur verandert het centrum van Noordwijkerhout in een stralend en sfeervol winterwonderland tijdens de Lichtjesavond. Dit jaar staat in het teken van de spannende Kerststerrenzoektocht! Zoek de kerststerren achter...

Binnenlanddeschakelbarendrecht.nl

Harmonie speelt samen met andere orkesten

BARENDRECHT - Op zaterdagavond 30 november vindt er een concert plaats in het Farelcollege in Ridderkerk: drie orkesten uit de regio bundelen de krachten en gaan het publiek een onvergetelijke avond bezorgen. MaasMuziek uit Puttershoek, Harpe Davids uit...