Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Organisatie

Happy Horizon

210 nieuwsberichten over Happy Horizon.

ZakelijkFonk

Hoe wint een bureau de battle for talent?

Creatief talent: een bureau kan niet zonder. Maar waar vind je ze, hoe haal je ze in huis en hoe houd je ze vast? FONK sprak met Tristan Albers (GoSpooky), Mike Hendrixen (Vertigo 6) en Sanne Tolsma (Joe Public) over de drie stappen in de battle for...

Marketingfonkmagazine.com

Mensen: Suzanne Malestein van Candid naar Happy Horizon

Happy Horizon versterkt de Business Line Media & Performance met Suzanne Malestein als Business Unit Manager Media & Performance Amsterdam. Malestein maakt de overstap van Candid, waar zij de afgelopen zeven jaar verschillende rollen vervulde op...

Marketingmarketingreport.nl

Suzanne Malestein stapt over van Candid naar Happy Horizon

Suzanne Malestein maakt de overstap van Candid naar Happy Horizon. Als Business Unit Manager Media & Performance Amsterdam wordt zij verantwoordelijk voor de operationele aansturing en ontwikkeling van Online Marketing, Data & Measurement en Lequal...

Marketingemerce.nl

Vertigo 6 versterkt team met elf nieuwe medewerkers

Arnhem, 11 september 2026 – Vertigo 6 – Part of Happy Horizon breidt het team uit met elf nieuwe medewerkers. De uitbreiding past bij de transformatie van het bureau naar Vertigo 6 – The Attention Agency, waarbij PR, (influencer-)...

Marketingmarketingtribune.nl

Marketingtransfers week 37, 2026

Paul Hennessy is stilletjes teruggekeerd op het oude nest van Booking.com . Tussen 2001 en 2015 was hij er al CMO en die rol vervult hij sinds augustus 2026 weer. Hij komt over van Shutterstock waar hij elf jaar actief was als board member en de laatste...

Marketingmarketingreport.nl

Eva Linderborg wordt Commercial Director bij CF Report

CF Report - Part of Happy Horizon heeft Eva Linderborg per 1 september benoemd tot Commercial Director. Zij wordt verantwoordelijk voor de commerciële ontwikkeling van het bureau, strategische klantrelaties en digitale reporting-oplossingen.

Marketingmarketingreport.nl

Laura Snapper naar Happy Horizon

Happy Horizon stelt Laura Snapper aan als operationeel directeur Brand, Content & PR, waar zij samen met Charley Peereboom de leiding over neemt.

Marketingmarketingreport.nl

Happy Horizon - AI Optimizer

Happy Horizon is een marketing- en technologieplatform waar ruim 800 specialisten samenwerken aan één ding: Crafting results voor onze klanten. We geloven dat het beste resultaat ontstaat wanneer je de muren tussen disciplines afbreekt.

Marketingmarketingreport.nl

Migraine is écht ziek

Happy Horizon is een fullservice digital agency dat organisaties helpt om maatschappelijke en commerciële impact te maken met communicatie die mensen bereikt én raakt.

Marketingmarketingreport.nl

Happy Horizon en commercetools gaan samenwerken

Digital agency Happy Horizon en e-commerceplatform commercetools gaan samenwerken. Met het partnership willen beide partijen Nederlandse bedrijven helpen om hun online verkoopkanalen sneller, flexibeler en toekomstbestendig in te richten.

Marketingmarketingreport.nl

Mike Hendrixen: Aandacht moet je verdienen

Tijdens Marketing Report TV spreekt Bas Vlugt met Mike Hendrixen , Founder en Marketing & PR Director bij Vertigo 6 , onderdeel van Happy Horizon . Ze hebben het onder meer over de ontwikkeling van het bureau van gaming-specialist naar een bureau dat...

ZakelijkFonk

Happy Horizon wint twee internationale AI Comms Awards

Happy Horizon heeft twee internationale AI Comms Awards gewonnen tijdens de eerste editie van de prijsuitreiking in Londen. De bureaugroep werd bekroond met zilver in de categorie ‘Best Innovation in AI Tools for Communications’ en brons in de...

Marketingbaaz.nl

Happy Horizon neemt LEQUAL over

Happy Horizon, een groep van gespecialiseerde bureaus op het gebied van data & strategie, content & creatie, ICT & webdevelopment en media & campaignmanagement, heeft digital marketing agency LEQUAL uit Amsterdam overgenomen.