Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Organisatie

Happen en Trappen

81 nieuwsberichten over Happen en Trappen.

Binnenlandmenterwolde.info

Veendam Beweegt houdt fietstocht Happen en Trappen

Veendam Beweegt houdt vrijdag 8 augustus een smakelijke fietstocht: Happen en Trappen. Deelnemers komen tijdens de meer dan 30 kilometer lange fietstocht langs 4 locaties waar ze kunnen genieten van een hapje of drankje. De start is tussen 10 en 11 uur bij...

Binnenlandweblog-staphorst.nl

Terugblik op een geslaagde Stephanos Happen en Trappen dag

Wat hebben we genoten van een prachtige dag tijdens de Stephanos Happen en Trappen activiteit, langs de mooiste plekjes van Staphorst! De activiteit was volledig volgeboekt en met zo’n 39 kilometer op de fiets, vier smakelijke tussenstops en...

BinnenlandNieuws.nl

Geslaagde Stephanos Happen en Trappen dag

De activiteit was volledig volgeboekt en met zo'n 39 kilometer op de fiets, vier smakelijke tussenstops en deelnemers uit de hele regio. De organisatie van de Stephanos Happen en Trappen dag kijkt terug op een bijzonder geslaagde dag. De opbrengst is ruim 2.

Binnenlandstaphorst.nieuws.nl

Happen en Trappen door Staphorst voor Stephanos

Op D.V. zaterdag 17 mei 2025 organiseert Werkgroep Stéphanos Happen en Trappen: een mooie fietstocht van circa 37 kilometer door de prachtige gemeente Staphorst. Aanmelden via dit formulier is verplicht (tot uiterlijk dinsdag 13 mei en vol = vol).

Binnenlandweblog-staphorst.nl

Activiteiten Werkgroep Stéphanos 2025

Werkgroep Stéphanos organiseert ook dit jaar weer twee mooie activiteiten waarvan de opbrengst bestemd is voor het werk onder kwetsbare kinderen in Malawi en Zambia.

Binnenlandinternetbode.nl

Zeeuwse Ringrijders Vereniging viert 75-jarig jubileum

MIDDELBURG - Dit jaar bestaat de Zeeuwse Ringrijders Vereniging 75 jaar. Dat wordt het gehele jaar door gevierd met evenementen voor jong tot oud, rijders, supporters, sponsoren en iedereen die het ringrijden een warm hart toedraagt.

BinnenlandBedumer.nl

VVV Bedum Nieuwsbrief december 2024

Tijdens openingstijden zijn onze VVV vrijwilligers actief om de bezoekers te informeren en telefoontjes te beantwoorden. Ook werken de VVV vrijwilligers enthousiast mee aan de verschillende activiteiten. In onze VVV winkel kan men terecht voor: VVV...

Binnenlandhetdeventernieuws.nl

Zomerfeesten Wesepe

WESEPE – Binnenkort zijn de Zomerfeesten Wesepe weer te bezoeken en wel op 23, 24 en 25 augustus. Het bestuur en de commissie zijn volop bezig met de voorbereidingen. Hieronder vind je een mooie opsomming van een aantal activiteiten die er te doen...

BinnenlandZweeloo Digitaal

Bewegen kan helpen zelfredzaam te blijven

Sinds eind vorig jaar heeft de gemeente Coevorden een buurtsportcoach die zich richt op senioren, met als doel om meer ouderen in beweging te krijgen. En dus probeert de buurtsportcoach voor senioren steeds meer activiteiten op te zetten her en der in de...

BinnenlandSleenWeb

Belangrijke taak buurtsportcoach senioren

Sinds eind vorig jaar heeft de gemeente Coevorden een buurtsportcoach die zich richt op senioren. Met als doel om meer ouderen in beweging te krijgen. En dus probeert de buurtsportcoach voor senioren steeds meer activiteiten op te zetten her en der in de...

Binnenlandgemertsnieuwsblad.nl

Weer

In De Rips mocht ik dit jaar de Koningsspelen openen. Ook hier was de regen een klein beetje een spelbreker, maar de kinderen hebben er niet minder plezier door gehad. Op de klanken van ‘Europapa’ werd een voorschot genomen op de overwinning bij het...