Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Persoon

Guido de Croon

22 nieuwsberichten over Guido de Croon.

Binnenlandtudelft.nl

Honingbijen leren drones navigeren

Het onderzoeksteam uit Nederland en Duitsland liet zich inspireren door het gedrag van honingbijen wanneer ze voor het eerst de bijenkorf verlaten. Deze kleine beestjes beginnen met korte leervluchten in de buurt van hun bijenkorf.

BinnenlandDelft op Zondag

Vici's voor drie Delftse toponderzoekers

DELFT - De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) heeft aan drie Delftse wetenschappers een Vici-financiering toegekend van maximaal 1,5 miljoen euro. Hiermee kunnen zij gedurende vijf jaar een vernieuwende onderzoekslijn ontwikkelen.

BinnenlandWOS.nl

'Drones zijn in tuinbouw de toekomst' - WOS.nl

Deze hele week is het Westland podium voor een dronecompetitie. Teams van over heel de wereld komen naar de onderzoekskas van Tomatoworld in Honselersdijk om hun kleine, slimme drones te testen en nog slimmer te maken.