Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

GRID Legends

15 nieuwsberichten over GRID Legends.

GamesEvilgamerz

Servers van drie Xbox-games gaan in september down

Binnenkort gaan de servers van drie online games down voor de Xbox. Het gaat om relatief oudere titels, waaronder Hawked 7 en GRID Legends. Sociable Soccer 2025 is op zich nog niet zo oud, maar gaat wel al down in de komende maand.

GamesFok.nl games

PlayStation Plus-games van mei bekendgemaakt

Sony heeft de PlayStation Plus-games van mei bekendgemaakt. Abonnees kunnen volgende maand vooral gaan racen. In Descenders doe je dat op de mountainbike en in Grid Legends gaat dat gewoon met de auto. Naast die twee racing-games krijgen abonnees ook...

GamesFok.nl games

Winterse uitbreiding voor GRID Legends

Codemasters en Electronic Arts hebben de vierde en laatste uitbreiding genaamd Winter Bash voor GRID Legends uitgebracht. De Winter Bash-uitbreiding nodigt spelers uit om op pad te gaan met Ajeet Singh, de monteur uit het Driven to Glory-verhaal.

GamesGamed

GRID Legends uitbreiding Winter Bash zoekt de kou op

Vandaag is Winter Bash uitgebracht voor GRID Legends, een uitbreiding die ons op reis laat gaan met Ajeet Singh, de monteur die in het Driven to Glory-verhaal. De uitbreiding voegt drie nieuwe bolides en acht verhalende events toe en daagt spelers uit om...

GamesGamed

Verhaalgedreven uitbreiding van GRID Legends nu verkrijgbaar

Onder de naam Rise of Ravenwest is er een nieuwe, verhaalgedreven uitbreiding uitgebracht voor de racegame GRID Legends. De naam Ravenwest verwijst naar het meest beruchte team uit de GRID World Series en brengt ons elf nieuwe thematische verhalen mee,...

GamesGamed

GRID Legends krijgt endurance racing-spelmodus

Vandaag is de Enduring Spirit toegevoegd in GRID Legends, een nieuwe multi-class endurance racing-spelmodus. Deze downloadable content voegt story-based en cross-platform multiplayer toe binnen een nieuw game-element waar coureurs in lange afstandsraces...

GamesIGN

GRID Legends Review - Uitstekende update boordevol raceplezier

De GRID-serie is altijd wat bijzonder geweest voor Codemasters. Een franchise die zich meer richt op de actie op de track en het gevoel van meedoen aan een spectaculaire racecompetitie in een breed scala aan disciplines en origineel vooral op stratencircuits.