Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Persoon

Greg Remmers

18 nieuwsberichten over Greg Remmers.

BinnenlandRTV Utrecht

Crimineel Greg Remmers (77) overleden

Mijdrecht - De bekende crimineel Greg Remmers is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Het Parool. Remmers gold decennialang als een kopstuk in de Amsterdamse onderwereld. Hij woonde en opereerde onder meer vanuit Mijdrecht en Vinkeveen, centrale...

BinnenlandEindhoven's Dagblad

Nederlandse ‘Godfather’ Greg Remmers (77) overleden

De bekende crimineel Greg Remmers is op 77-jarige leeftijd overleden. Hij gold decennialang als een kopstuk in de Amsterdamse onderwereld. Ten tijde van zijn overlijden was Remmers gedetineerd. Hij zat een gevangenisstraf uit van 11,5 jaar voor zijn rol in...

LifestyleHet Parool

Amsterdamse ‘Godfather’ Greg Remmers (77) overleden

De bekende crimineel Greg Remmers is op 77-jarige leeftijd overleden. Hij gold decennialang als een kopstuk in de Amsterdamse onderwereld. Ten tijde van zijn overlijden was Remmers gedetineerd. Hij zat een gevangenisstraf uit van 11,5 jaar voor zijn rol in...

BinnenlandCrimesite

Greg Remmers moet straf in België gaan uitzitten

Hoewel het gerechtshof in Amsterdam de voorlopige hechtenis van Greg Remmers begin deze maand schorste, zal Remmers deze week toch niet zoals verwacht op vrije voeten komen. Een doorgaans betrouwbare bron heeft aan Crimesite gezegd dat Remmers binnenkort...

Binnenlanddrimble.nl

Vinkeveense "godfather" Greg Remmers op vrije voeten

Amsterdam - Het gerechtshof in Amsterdam heeft Greg Remmers (76) voorlopig op vrije voeten gesteld, zo heeft zijn advocaat vrijdag aan Crimesite bevestigd. De zaak van Remmers loopt met medeverdachten in hoger beroep, in het Eris-proces over meerdere...

BinnenlandCrimesite

De mislukte hitman Alex de Boer

Glazenwasser Alex de Boer (1978) groeit op als middelste van drie broers in een wijkje met arbeiderswoningen in Zaandijk. Als tiener gaat hij steeds vaker op het inbrekerspad. Gereedschap, sieraden, elektronica, als het maar geld oplevert.