Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

Glenn van Nierop

74 nieuwsberichten over Glenn van Nierop.

Binnenlandcyclingonline.nl

Zonneveld en Trouwborst winnen BeachBattle Wijk aan Zee

Offroad - Offroad- Thijs Zonneveld heeft de BeachBattle Wijk aan Zee op zijn naam geschreven. De coureur van Beat Cycling Club liet in de sprint Jasper Ockeloen (Sockeloen) en Menno Don, de beste jongere, achter zich. Mariëlle Trouwborst zegevierde...

BinnenlandDen Helder Actueel

Stayer Glenn van Nierop van start in Frankrijk

Wieringerwaard – Stayer Glenn van Nierop uit Wieringerwaard start zaterdagavond bij een internationale stayerswedstrijd in het Franse stadje Couëron, nabij Nantes. Samen met de routinier-gangmaker Christian Bosch uit Nootdorp krijgt Van Nierop als...

BinnenlandHoorngids

Rondje Venhuizen: wielrennen, jaarmarkt en muziek

HOORNGIDS REGIO | Al sinds de jaren ‘70 van de vorige eeuw rijden wielrenners door de straten van Venhuizen. Wie kent de Drieban Tour niet? Jaarlijks reden na de Tour de France de profwielrenners letterlijk de klinkers uit de straat.

BinnenlandTelstar Online

Nootdorper Christian Bosch aan de start bij NK Stayeren

Alkmaar/Nootdorp – De jaarlijkse strijd om het NK stayeren wordt weer gehouden in Sportpaleis Alkmaar. Dinsdag 28 februari om 20.30 uur brandt de strijd weer los op het 250 meter wielerovaal. Uitredend meervoudig Nederlands kampioen en oud-Europees...

BinnenlandVoorne-putten.nl

Europees kampioen Vermeltfoort wint Rockanje

Rockanje - Coen Vermeltfoort heeft de FarmFrites Strandrace van Rockanje op zijn naam geschreven. De Europees strand- en nationaal gravelkampioen liet in een lange sprint achtereenvolgens Jasper Ockeloen en nationaal strandkampioen Rick van Breda achter zich.

BinnenlandDen Helder Actueel

Bij Marit Raaijmakers is driemaal goud scheepsrecht

Apeldoorn – Op de derde en laatste dag van het NK baan pakte Marit Raaijmakers samen met koppelgenoot Lorena Wiebes de overwinning in de koppelkoers over twintig kilometer met acht sprints. Na de eerste tussensprint werd het voor de kenners al duidelijk...

BinnenlandDen Helder Actueel

Tweede gouden medaille voor Marit Raaijmakers

Apeldoorn – Op dag twee van het NK baanwielrennen scoorde Marit Raaijmakers op de drie kilometer achtervolging de tweede gouden medaille en een kampioenstrui op dit toernooi. Al in de kwalificatie liet Marit de beste tijd zien en verwees ze in de strijd om...

BinnenlandDen Helder Actueel

Goud voor Marit Raaijmakers op NK baan, Van Nierop 13e

Apeldoorn – Op dag een van het drie dagen durend NK baan in Omnisport Apeldoorn haalde Marit Raaijmakers dinsdag een gouden medaille met kampioenstrui af na afloop van de NK puntenkoers. De in Hippolytushoef geboren en getogen wielrenster reed een...

BinnenlandDen Helder Actueel

Glenn van Nierop finalist bij het NK baanwielrennen

Wieringerwaard / Apeldoorn – Drievoudig winnaar van de Tour de Lasalle, Glenn van Nierop, deed de stoute schoenen aan en ging over naar de categorie Eliterenners. Hij rijdt niet langer alleen op de weg, maar ook op de wielerbaan.

BinnenlandDen Helder Actueel

Glenn van Nierop uit Wieringerwaard vijfde NK Elite-rijders

Amsterdam – Bij het Nederlands Derny kampioenschap voor de Elite-rijders moest Glenn van Nierop uit Wieringerwaard met een vijfde plaats genoegen nemen. De afspraken met zijn ervaren Belgische gangmaker waren duidelijk. En daar hielden ze zich goed aan.

BinnenlandDen Helder Actueel

Glenn van Nierop eindigt in kleine finale

Lyon – Bij het EK stayeren in de Franse stad Lyon bleef Glenn van Nierop (Wieringerwaard), drievoudig winnaar van de Tour de Lasalle, zaterdag steken op een zevende plaats in de kleine finale. De dag ervoor reed Glenn een goede serie, die hoopvol was...