Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

GFT-containers

178 nieuwsberichten over GFT-containers.

Binnenlandmeerssen.nl

Restafval en GFT-afval

Op jouw persoonlijke afvalkalender zie je precies wanneer het afval op jouw adres wordt ingezameld. Ben je nieuwe inwoner of ben je jouw afvalkalender kwijt? Je kunt hier een nieuwe kalender downloaden voor jouw adres.

BinnenlandNederweert 24

Vastgevroren gft-container? Lees deze tips

Vanwege de vorst en de zeer vochtige periode van afgelopen weken, is het mogelijk dat GFT vastvriest in de containers. Hierdoor zijn de GFT-containers slecht te ledigen. Ook de deksel kan vastvriezen. De medewerkers van Van Kaathoven doen hun best om de...

BinnenlandNieuws.nl

Omwisseling GFT-containers en chippen restafvalcontainers

Momenteel worden de GFT-containers vervangen en de restafvalcontainers van een nieuwe chip voorzien, omdat er een nieuwe afvalinzamelaar start per 1 januari 2024. Iedereen krijgt twee brieven met daarin alle informatie over het chippen en vervangen van de...

BinnenlandDeWijk.info

De Wolden zet juridische stappen inzake GFT-containers

Bij het vervangen van de GFT-containers in De Wolden bleek afgelopen voorjaar dat de nieuwe container veel problemen gaf. Vervelend voor de inwoners. Daarom heeft de gemeente de probleem-containers zo snel mogelijk uitgedeukt of vervangen.

BinnenlandDeWijk.info

De Wolden zet juridische stappen inzake GFT-containers

Bij het vervangen van de GFT-containers in De Wolden bleek afgelopen voorjaar dat de nieuwe container veel problemen gaf. Vervelend voor de inwoners. Daarom heeft de gemeente de probleem-containers zo snel mogelijk uitgedeukt of vervangen.

BinnenlandWeert de gekste

Kermis Budel van zaterdag 26 t/m woensdag 30 augustus

Budel – De kermis komt ook dit jaar weer naar Budel. Van zaterdag 26 augustus tot en met woensdag 30 augustus bruist het centrum van Budel weer van plezier! Wethouder Lemmen opent de kermis op zaterdag 26 augustus om 19.

BinnenlandWeert de gekste

Kermis Maarheeze 2023

Maarheeze – De kermis in Maarheeze start dit jaar op zaterdag 15 juli en duurt tot en met dinsdag 18 juli. Burgemeester Van Kessel opent het spektakel om 19.00 uur op een feestelijke manier met ondersteuning van het gilde St. Joris en St. Barbara.

BinnenlandRuinerwold.info

De Wolden gaat probleem met gedeukte GFT-containers oplossen

De afgelopen weken heeft gemeente De Wolden een omruilactie gedaan met alle GFT-containers. En daar zijn veel klachten over. De gemeente heeft veel meldingen ontvangen over gedeukte containers. Vervelend voor de inwoners, vooral in een periode dat iedereen...

BinnenlandDeWijk.info

Nieuwe GFT containers niet tegen een deukje bestand

Onlangs zijn alle GFT-containers (de containers met een groen deksel) in de gemeente De Wolden vervangen door nieuwe exemplaren. De reden hiervoor is niet volledig duidelijk. Was het omdat ze echt versleten waren, of was er andere redenen? Helaas blijken...

BinnenlandNieuws.nl

Nu & Morgen week 48 van de gemeente Heusden

De gemeentelijke informatiepagina Nu & Morgen verschijnt wekelijks en bevat alle bekendmakingen en verplichte publicaties van de gemeente Heusden. Onderstaande treft u Nu & Morgen van week 48 aan en het archief aan van de laatste vijf weken.

BinnenlandNieuws.nl

Intensief Controle op inhoud PMD en GFT-containers

Heel veel inwoners scheiden hun afval erg goed. Helaas zijn PMD- en GFT-containers steeds vaker vervuild met afval dat hier niet in thuishoort, zoals restafval. In het afgelopen jaar zijn hierdoor soms hele ladingen PMD- en GFT-afval, een hele inzamelwagen...

Transport & logistiekLogistiek Totaal

Tips voor het scheiden van bedrijfsafval

Waar je ook werkt, bedrijfsafval komt overal voor. Gelukkig kun je met het scheiden van je afval bijdragen aan de productie van nieuwe grondstoffen. Met de rijzende vraag naar grondstoffen is het produceren van afval daarin alleen maar een pluspunt: je...