Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Persoon

Geluk van Limburg

254 nieuwsberichten over Geluk van Limburg.

Binnenland045online.nl

Het Laatste Kans op Het Geluk van Limburg

KERKRADE – Het theatergevoel in Limburg gaat definitief ten einde! Na meer dan 105.000 verkochte kaarten en een overweldigend succes, stopt de voorstelling ‘Het Geluk van Limburg’ op 28 december 2025.

Binnenland045online.nl

‘Het (on)geluk van Limburg’

KERKRADE – Het mijnverleden van Zuid-Limburg blijkt een bron van fascinatie. Dankzij het boek ‘Het Geluk van Limburg’ en de NPO-documentaire ‘Het stof daalt’ is de interesse in deze historische regio sterk aangewakkerd.

Binnenland045online.nl

Het Geluk van Limburg | Trailer | PLT

Vanaf juli 2025 schittert Huub Stapel in de hoofdrol van Het Geluk van Limburg. Een nieuw Nederlands muzikaal theaterspektakel van Servé Hermans, regisseur van de succesvolle musicals Dagboek van een Herdershond en Het was Zondag in het Zuiden.

Binnenland045online.nl

Het Geluk van Limburg in Kerkrade

KERKRADE – Deze week was een bijzondere voor theaterproductie ‘Het Geluk van Limburg’. De repetities zijn begonnen en er zijn al meer dan 40.000 kaarten verkocht voor de voorstellingen, die vanaf 23 juli in de Rodahal in Kerkrade...

Binnenland045online.nl

Ondernemers Verbonden in Kerkrade

KERKRADE – Donderdag 9 oktober kwamen 150 Kerkraadse ondernemers samen in de Rodahal voor de 8e editie van Meet & Made in Kerkrade. Het evenement stond in het teken van verbinden, luisteren en inspireren.

Binnenland045online.nl

Het Geluk van Limburg in Kerkrade

KERKRADE – Het Geluk van Limburg is neergestreken in Kerkrade! “Veel dank Beleef Kerkrade voor het warme welkom,” zegt presentator Niels Winter. Het team gaat aan de slag met “d’r Nuie Kirchröadsjer Dieksiejoneer”,...

Binnenland045online.nl

Beleef Kerkrade TV: Het Geluk van Limburg

KERKRADE – Zondag 13 juli wordt de 46e aflevering van Beleef Kerkrade TV uitgezonden op RTV Parkstad om 12.00 uur. Deze keer is er een speciale uitzending over Het Geluk van Limburg.

Binnenland045online.nl

Het Geluk van Limburg breekt records

KERKRADE – Het theaterspektakel ‘Het Geluk van Limburg’ blijkt een enorm succes. Meer dan 50.000 kaarten zijn al verkocht, waardoor de producenten hebben besloten de voorstellingen met drie weken te verlengen.

Binnenland045online.nl

Het Geluk van Limburg Komt naar Kerkrade

KERKRADE – Het theaterspektakel “Het Geluk van Limburg” is aangekomen in Kerkrade. De cast, creatives en crew werden in het decor van de Rodahal welkom geheten door burgemeester Petra Dassen en wethouder Nicolle Heijltjes.

Binnenland045online.nl

Het Geluk van Limburg

KERKRADE – Een nieuw theaterspektakel biedt een blik op drie generaties van een Limburgse familie tijdens de gloriedagen en de uiteindelijke ondergang van de mijnen. “Het Geluk van Limburg” is een ode aan de veerkracht, liefde en...

Binnenland045online.nl

Het Kerkrade van de Kerkradenaar

KERKRADE – Wat een jaar voor Kerkrade! Van 130.000 bezoekers bij ‘Het Geluk van Limburg‘ in de Rodahal tot de persoonlijke verhalen van de eigen inwoners. Of het nu gaat om wonen, ondernemen, werken of recreëren: de Kerkradenaar...

Binnenlandrtvparkstad.nl

Einde aan 'Het Geluk van Limburg'

Na maanden van volle zalen is in Kerkrade een einde gekomen aan Het Geluk van Limburg , de meest succesvolle productie ooit van Servé Hermans en Toneelgroep Maastricht, meldt de website Events.NL. Met 130.000 bezoekers en een reeks van 116 uitverkochte...

Binnenlandevents.nl

Terugblik op het succes van Het Geluk van Limburg

Met 130.000 bezoekers en 116 uitverkochte voorstellingen groeide Het Geluk van Limburg uit tot een ongekend succes in de Rodahal in Kerkrade. DEMO Productions verzorgde het volledige technische ontwerp en de realisatie van licht, geluid en rigging, en...

Film en uitgaanMusical Journaal

‘The Last Ship’ komt pas laat op stoom

Sinds de Broadway-première in 2014 heeft The Last Ship een lange en grillige ontwikkeling doorgemaakt. Wat begon als een persoonlijk project van Sting, geïnspireerd door zijn jeugd in een scheepsbouwgemeenschap in Noordoost-Engeland, is in de loop der...

Binnenland045online.nl

BotaTalk: Een nieuwe talkshow in Kerkrade

KERKRADE – Op zondag 25 januari gaat een gloednieuwe talkshow van start in Kerkrade: BotaTalk! Onder leiding van presentator Marc Charlier worden inspirerende gesprekken gevoerd over bijzondere thema’s, met een vleugje Limburgse gezelligheid.

Binnenlandparkstadactueel.nl

Kerkrade: Een Succesverhaal van Cultuur

Het Geluk van Limburg in de Rodahal in Kerkrade. De productie heeft maar liefst 130.000 enthousiaste bezoekers getrokken en kende een volledig uitverkochte reeks van 116 voorstellingen. Daarmee is deze productie, van Servé Hermans en Toneelgroep...