Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Garnwerd Grandioos

59 nieuwsberichten over Garnwerd Grandioos.

BinnenlandGarnwerd

In memoriam Tiny Scholten

Op maandagmorgen 19 oktober overleed op 75-jarige leeftijd onze dorpsgenoot Tiny Scholten. Tiny woonde al sinds de jaren tachtig in Garnwerd, eerst in de Krassumerstraat, later in de Blécourtstraat. Haar beide dochters gingen in Garnwerd naar school.

BinnenlandGarnwerd

Garnwerd Grandioos is los!

20 klaverjassers, 13 sjoelers en 28 darters deden mee. Bovendien waren er ook bezoekers om de sportieve prestaties te bewonderen. Kortom een gezellige aftrap van Garnwerd Grandioos 2026.

BinnenlandGarnwerd

Toch kermis op Garnwerd Grandioos

We kregen de vraag de afgelopen maanden zó vaak: “Komt er dit jaar ook een kermis?” Lange tijd moesten we mededelen dat dit helaas niet ging lukken. De kermisexploitant van vorig jaar was helaas al volgeboekt en door een bomvol weekend met kermissen...

BinnenlandGarnwerd

Braderie Garnwerd Grandioos

Dan staat Garnwerd weer volledig in het teken van gezelligheid! Nog nooit eerder hadden we zo’n bomvol programma op de zaterdag van Garnwerd Grandioos! Want we hebben een overvol programma:

BinnenlandGarnwerd

Programma Garnwerd Grandioos 2026

Bijna is het weer zover, groot feest in Garnwerd. Een week eerder dan anders, maar met een als vanouds grandioos programma. Garnwerd Grandioos gaat op donderdag van start met een ouderwets gezellige spelletjesavond in de feesttent en eindigt op zondagavond...

BinnenlandGarnwerd

Garnwerd Grandioos 2026 gaat door!

Zoals inmiddels bij velen bekend is, organiseren we Garnwerd Grandioos dit jaar een week eerder dan jullie van ons gewend zijn. Dit heeft bij sommigen voor onrust en onduidelijkheid gezorgd.

BinnenlandGarnwerd

Terugblik donderdagavond 10 juli: Wie waren de winnaars?

Ook dit jaar mag ik weer verslag doen van Garnwerd Grandioos en dat doe ik met veel plezier. Woensdag kon ik genieten van het acteer- en zangtalent van de kinderen van de basisschool. En gisteren kwam ik in een tent vol klaverjassers, sjoelers en darters.

BinnenlandGarnwerd

Garnwerd Grandioos van start & Kermis geopend

Heeft u al gezien hoe mooi het terrein is ingericht? En net even anders dan voorgaande jaren. Via de kermis loop je onder een prachtige boog, die ’s avonds verlicht is, naar de feesttent. En gelukkig dit jaar geen storm of weeralarm zoals voorgaande...

BinnenlandGarnwerd

Garnwerd Grandioos 2025

Bijna is het weer zover, groot feest in Garnwerd. Garnwerd Grandioos gaat van start met een musical in de feesttent en eindigt op zondagavond met de Hollandse avond. Elk jaar is er wel iets nieuws in het programma. Dit jaar is het de kermis, die groter is...

BinnenlandGarnwerd

En dan nog even dit…

De afgelopen tijd kregen we uit meerdere hoeken vragen over de entree voor Garnwerd Grandioos op zaterdag- en zondagavond. In alle openheid leggen we graag uit waarom we hiervoor gekozen hebben.

BinnenlandGarnwerd

Vernieuwde kermis tijdens Garnwerd Grandioos!

Op veler verzoek komt er dit jaar een grotere én vernieuwde kermis tijdens Garnwerd Grandioos — en dat voor jong én oud! Jullie enthousiasme was niet te missen, en we kunnen niet wachten om het resultaat met jullie te delen.

BinnenlandGarnwerd

Garnwerd Grandioos 2025; Vrijwilligers gezocht!

Deze zomer is het weer groot feest in Garnwerd met Garnwerd Grandioos. Er is veel werk te doen om er een prachtig dorpsfeest van te maken. De tentcommissie is sinds begin dit jaar al hard aan het werk met alle voorbereidingen.