Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Fortino Capital

34 nieuwsberichten over Fortino Capital.

ICTChannelweb

Tien opmerkelijke deals op Nederlandse ict-markt

Traditiegetrouw is januari een maand van overnames en investeringsrondes. Ook in de derde week van deze maand werden veel transacties aangekondigd. Computable maakt een selectie van grote en kleine investeringen, overnames en samenwerkingen in de...

RechtMr. Online

GRATIS ONLINE CURSUS: DE AANDEELHOUDERSOVEREENKOMST

In deze proefcursus van PO-Online bespreekt mr. J.A.C. van Veersen de verschillende onderdelen van de aandeelhoudersovereenkomst. Na het volgen van deze cursus weet u hoe u deze uitlegt, beoordeelt en opstelt.

BinnenlandDutch IT-channel

Fortino Capital opent kantoor in Amsterdam - Dutch IT-channel

De voorbije jaren kende Fortino Capital een aanzienlijke groei. Momenteel haalt het zijn vierde fonds op. Het kantoor in Antwerpen was de start van een versnelde groei van een toonaangevend bedrijf op het vlak van B2B SaaS venture capital en private equity.

ICTChannelweb

Fortino Capital naar Amsterdam

Fortino Capital uit Antwerpen slaan zijn vleugels uit naar Nederland. De Belgische investeerder, die al in twaalf Nederlandse bedrijven geld stak, heeft nu ook een kantoor geopend in Amsterdam. Dit onderstreept Fortino's strategie om te groeien in de...

BinnenlandComputable

Fortino Capital naar Amsterdam - Computable

Fortino Capital uit Antwerpen slaan zijn vleugels uit naar Nederland. De Belgische investeerder, die al in twaalf Nederlandse bedrijven geld stak, heeft nu ook een kantoor geopend in Amsterdam. Dit onderstreept Fortino's strategie om te groeien in de...

ICTComputable

Apax koopt Odin Groep van Fortino Capital

Private-equityhuis Apax Partners neemt een meerderheidsbelang in de Odin Groep over van Fortino Capital, het investeringsfonds van voormalig Telenet-baas Duco Sickinghe. De Fransen doen dit samen met oprichter Hans Lesscher en het management van de...

ZakelijkEmerce

Technologiebedrijf inSided overgenomen door Gainsight

Technologiebedrijf inSided uit Amsterdam is overgenomen door Gainsight. De leverancier van community engagement-software maakte geen overnamebedrag bekend, maar volgens een goed ingevoerde bron is er circa 75 miljoen euro betaald voor InSided.