Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

FC Skillz

1.239 nieuwsberichten over FC Skillz.

Voetbalhaaglandenvoetbal.nl

1C | BVCB bezorgt FC Skillz pijnlijke middag

FC Skillz heeft een pijnlijke nederlaag geleden op bezoek bij BVCB. De ploeg van trainer Jeffrey Frijters (foto) had bij vlagen veelvuldig de bal, maar slaagde er nauwelijks in om gevaarlijk te worden. BVCB ging een stuk effectiever met de mogelijkheden om...

Binnenlandhethaagsamateurvoetbal.nl

Competitie | Voorbeschouwing 1e en 2e klasse | Alphense Boys verdedigt koppositie, Westlandse clash tussen VELO en Honselersdijk in 1C. Alphia en Forum Sport treffen elkaar als koplopers in 2C. HVC’10 naar VFC, Verburch ontvangt nummer twee Nieuw

In de eerste klasse C staat zaterdag alweer een interessante speelronde op het programma. Alphense Boys verdedigt de koppositie tegen VOC, terwijl VELO en Honselersdijk elkaar treffen in een Westlandse kraker. FC Skillz gaat op bezoek bij BVCB en zal op...

Voetbalhaaglandenvoetbal.nl

1C | Kansen genoeg voor FC Skillz, maar doelpunt blijft uit

FC Skillz wacht na drie competitiewedstrijden nog altijd op de eerste treffer. Zaterdagmiddag waren de Hagenezen er tegen CSW meerdere keren dichtbij. De ploeg van trainer Jeffrey Frijters (foto) speelde een goede wedstrijd en creëerde voldoende...

Binnenlandhethaagsamateurvoetbal.nl

Competitie | Terugblik 1e en 2e klasse | Honselersdijk raakt koppositie kwijt aan VELO (1C). Berkel en Oliveo lopen tegen eerste nederlaag aan (2C). HVC'10 blijft bovenin meedoen, Verburch wint derby tegen MVV'27 (2D)

Honselersdijk leed zaterdagmiddag het eerste puntverlies van dit seizoen en raakte daardoor ook de koppositie kwijt in 1C. Na de eerste twee wedstrijden gewonnen te hebben, ging Honselersdijk dit weekeinde nipt onderuit tegen BVCB uit Bergschenhoek: 1-2.

Binnenlandvoetbalrotterdam.nl

V.O.C. op zoek naar eerste overwinning |

Na een nederlaag en een gelijkspel hoopt V.O.C. zaterdag de eerste overwinning van het seizoen binnen te kunnen halen. Makkelijk zal het zeker niet worden. Zowel gezien de tegenstand als de blessureproblematiek waarmee V.O.C. nog altijd kampt.

Binnenlandvoetbalindebollenstreek.nl

Ter Leede verslaat FC Skillz

Ter Leede heeft zaterdag de eerste thuiswedstrijd met 2-0 gewonnen van FC Skillz. Marios Lomis zorgde voor de openingstreffer, waarna invaller Marvy Zijl in de extra tijd de beslissing bracht.

Binnenlandhaaglandenvoetbal.nl

1C | FC Skillz beloont zichzelf niet tegen ter Leede

FC Skillz keerde zaterdag zonder punten terug uit Sassenheim. Tegen het Ter Leede van de deze zomer aangestelde Henk de Zeeuw, vorig seizoen nog trainer van ADO Den Haag Onder 21, liet de ploeg van Jeffrey Frijters met name na rust een goede indruk achter.