Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Essche Boys

426 nieuwsberichten over Essche Boys.

BinnenlandNieuws.nl

SC Elshout gaat voor de top 3

Voetbalvereniging SC Elshout heeft het programma voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen bekend gemaakt. De selectie van Roy Fitters begint op dinsdag 6 augustus met de eerste training.

BinnenlandNieuws.nl

Heel veel vreugde bij Nieuwkuijk, verdriet bij SC Elshout

Zondagmiddag, bij Nulandia, heeft Nieuwkuijk het al lang verwachte kampioenschap in de derde klasse C binnengehaald. Het gelijkspel (1-1) was genoeg om voor de eerste keer in de 97-jarige geschiedenis van blauw en wit door te stoten naar de tweede klasse.

BinnenlandBrabants Centrum

ODC en Essche Boys delen de punten

De topper in de 4e klasse D tussen Essche Boys en ODC is in 0-0 geëindigd. De derby aan de Witvensedijk in Esch was eerder spannend dan goed. Beide coaches waren tevreden met de uitslag. Met nog drie duels voor de boeg - waaronder twee thuiswedstrijden -...

BinnenlandBrabants Centrum

Buren geen onneembare vesting voor Essche Boys

Essche Boys had zondag het overwicht tegen Buren. De laagvlieger uit de gelijknamige vestingstad wilde vooral geen tegendoelpunten krijgen. Toch konden de blauwwitten in eigen huis verdedingswerken van de gasten eenmaal beslechten.

BinnenlandBrabants Centrum

Nipte winst Essche Boys ondanks veel kansen in Elshout

Om mee te blijven strijden voor de promotieplaatsen moest Essche Boys zondag winnen in Elshout. Ondanks een gemiste strafschop en door de Elshoutse keeper verhinderde kansen, lukte dat toch. Tien minuten maakte Julio van Ginkel de enige treffer.

BinnenlandBrabants Centrum

Mannen van MEP spelen slecht, maar winnen toch

De mannen van MEP zijn weer een stapje dichter bij de felbegeerde titel. De ploeg speelde zondag in Schijndel tegen de Hopbel de slechtste wedstrijd van het seizoen, maar won toch met 2-3. De hockeyvrouwen speelden zondag knap gelijk (2-2) bij Hudito in...

BinnenlandMooi Boxtel

Essche Boys verliest thuis belangrijke punten

Na de belangrijke derby overwinning van vorige week uit bij DVG stond afgelopen zondag de thuiswedstrijd tegen RKVSC uit Velddriel op het programma. Wederom een belangrijke wedstrijd in de strijd om de bovenste plaatsen.

BinnenlandBrabants Centrum

DVG delft onderspit in derby tegen Essche Boys

Het waren ideale weersomstandigheden voor een mooi gemeentelijk affiche tussen de nummer twee DVG uit Liempde en nummer drie Essche Boys. Het verschil op de ranglijst bedroeg slechts één punt voor aanvang van de wedstrijd van zondag.

BinnenlandBrabants Centrum

ODC weer aan kop na overwinning op Buren

ODC heeft hele goede zaken gedaan in de strijd om de titel. Zelf wonnen de tricolores zondag thuis met 3-1 van laagvlieger Buren terwijl de naaste concurrenten DVG en Essche Boys onderuit gingen. Na dertien wedstrijden staat ODC met dertig punten weer...

BinnenlandBrabants Centrum

Boxtelaar opgepakt na steekpartij

Een 23-jarige man uit Boxtel is vandaag, maandag 5 februari, opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij een steekpartij bij een bedrijfspand aan de Duikerweg in Waalwijk.

BinnenlandBrabants Centrum

ODC komt scherp uit de winterslaap en wint

ODC is de tweede seizoenshelft goed begonnen. In Elshout werd de plaatselijke SC met 1-4 verslagen. Na een wat moeizame eerste helft werd de wedstrijd vlak na rust beslist. Samen met DVG voeren de tricolores nu de ranglijst aan.

BinnenlandBrabants Centrum

Boxtel zet scoreverloop tegen SDO door

RKSV Boxtel is goed op dreef in de tweede helft van de competitie. Zondag werd ook SDO ‘39 uit Lage Mierde met 3-1 van de mat gespeeld. Dezelfde uitslag en scoreverloop als een week eerder tegen De Bocht ‘80.

BinnenlandBrabants Centrum

Liempds carnavalsplein krijgt overkapping

Geen polonaise in de regen, maar droog onder een overkapping. De tweede editie van het carnavalsplein in Liempde krijgt een flinke upgrade om de eventuele regen geen spelbreker te laten zijn tijdens het festijn.