Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

EFC’58

670 nieuwsberichten over EFC’58.

Binnenlandbarneveldsekrant.nl

Eindelijk weer een zege VV Barneveld

Na een moeilijke fase met een punt uit vijf wedstrijden heeft VV Barneveld eindelijk weer eens gewonnen. De afgetekende 1-4 overwinning op EFC’58 in de laatste competitiewedstrijd van 2024 kon niet op een beter moment komen voor de geplaagde formatie van...

BinnenlandNieuws.nl

Zure nederlaag voor EFC’58 na blunder scheidsrechter

EFC’58 heeft op zaterdag 30 november 2024 de uitwedstrijd tegen Fortissimo KSV met 2-1 verloren. De Edese nummer 2 op de ranglijst kwam dichterbij koploper Blauw Geel’55, die verrassend met 4-1 verloor bij FC Jeugd. EFC’58 staat op de 9e plaats van...

Binnenlandermelovannu.nl

Jaap de Vries stopt einde seizoen bij EFC'58

ERMELO – Hoofdtrainer Jaap de Vries heeft aangegeven aan het einde van dit seizoen te gaan stoppen als trainer van de A-selectie van EFC’58. De Vries is nu anderhalf jaar hoofdtrainer, maar merkt dat hij er toch niet genoeg voldoening uit krijgt.

Binnenlandermelo.nieuws.nl

EFC’58 gaat in slotfase onderuit tegen OVC’86

EFC’58 heeft op zaterdag 16 november 2024 met 3-2 nipt verloren van OVC’86. Zoals vaker dit seizoen zat er ook in deze wedstrijd veel meer in voor de jonge ploeg van trainer Jaap de Vries, maar ging het door eigen falen mis.

Binnenlanddeventervoetbal.nl

Voorbeschouwing amateurvoetbal – 9 en 10 november

2 e  KLASSE | Helios, wat zich nog geen zorgen maakt over de ranglijst, zal echt voor 3 punten moeten gaan zorgen om de aansluiting met de middenmoot niet te verliezen. Ze nemen het op tegen Hattoheim dat verblijft op de 8e plek.

BinnenlandNieuws.nl

EFC’58 krijgt te weinig tegen Eerbeekse Boys

EFC’58 heeft óp zaterdag 2 november 2024 de uitwedstrijd tegen Eerbeekse Boys nipt met 2-1 verloren, terwijl het vooral in de tweede helft de betere ploeg was. De Ermelose vierdeklasser staat nu met acht punten uit zes duels op de zesde plaats van de...

BinnenlandNieuws.nl

EFC’58 wint verdiend van SDS’55

Voordat de wedstrijd van EFC’58 tegen SDS’55 uit Wekerom op zaterdag 19 oktober 2024 begon, was er een indrukwekkende minuut stilte ter nagedachtenis aan het overlijden van Albert Prins die afgelopen dinsdag is overleden.

BinnenlandNieuws.nl

EFC’58 verzuimt te winnen in Rozendaal

EFC’58 heeft op zaterdag 12 oktober 2024 in Rozendaal de uitwedstrijd tegen DVOV, dat nog puntloos was, afgesloten met een 1-1 gelijkspel. De Ermelose vierdeklasser staat nu met vijf punten uit vier duels op de zevende plaats van de ranglijst.

BinnenlandErmelo van Nu

Interactie moet flinke stappen maken op cultuurgebied

ERMELO - Sportbedrijf Interactie BV zorgt voor maatschappelijke impact op het gebied van sport, maar op het gebied van cultuur is het beeld genuanceerder. Dat blijkt uit een extern onderzoek. De organisatie, die vijf jaar geleden werd opgericht, kende een...

BinnenlandNieuws.nl

EFC’58 wint derby tegen Rood Wit’58 in extra tijd

EFC’58 heeft op zaterdag 5 oktober 2024 de derby tegen Rood Wit’58 met 3-2 gewonnen, dankzij een benutte penalty door Shiyar Mustafa in de extra tijd. De Ermelose vierdeklasser maakt een reuzensprong op de ranglijst van de tiende naar de vijfde plaats...