Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Ede Centrum

177 nieuwsberichten over Ede Centrum.

BinnenlandNieuws.nl

DTS Ede 6 (alweer) kampioen!

DTS Ede 6 heeft de derde ster binnen! Door vandaag met 1-8 te winnen bij FC Jeugd heeft dit vriendenteam voor de derde maal in successie de titel binnen gehaald. Een huzarenstukje welke zijn weerga niet kent. In dit kampioensduel maakte Walco Hendriksen...

Binnenlandedestad.nl

Dit is het programma voor Koningsdag 2025 in de gemeente Ede

De vlaggen wapperen en de oranje outfits kunnen al weer bijna uit de kast worden gehaald. In de hele gemeente Ede wordt op zaterdag 26 april groots uitgepakt met vrijmarkten, optochten, live muziek, sportieve activiteiten en gezellige festiviteiten voor...

Binnenlandedestad.nl

‘Middagje melancholie’ in centrum Ede

,,Voor de achttiende of negentiende keer”, twijfelt Mark Geerts. Feit is dat zijn Grandcafé Mr. Bojangels aan de Marktstraat deelnemer van het eerste uur is. Zondag 6 april is het weer zover, Sunday Blues, traditiegetrouw op de eerste zondag van die maand.

Binnenlandedestad.nl

Aanpassingen bewaakte fietsenstalling in Ede centrum gewenst

Aanpassingen van de bewaakte fietsenstalling in Ede-centrum zijn gewenst. Zoveel is duidelijk uit de raadsvragen die Niek van den Brink (ChristenUnie) stelt aan het college. Hij is blij met voorzieningen die het centrum toegankelijk maken voor een breed...

Binnenlandindebuurt

Sinterklaasintocht 2024 in Ede: dit is het programma

Hij komt, hij komt! Het is bijna zover: op zaterdag 16 november komt Sinterklaas weer aan in Ede. Traditiegetrouw arriveren de Sint en zijn Pieten met de trein op station Ede Centrum. Benieuwd hoe de intocht verloopt? Check hier het programma.

Binnenland112ede.nl

Intocht Sinterklaas Ede Centrum 2024

Op zaterdag 16 november arriveert Sinterklaas traditiegetrouw met de trein op station Ede Centrum. Om 12.00 uur staan burgemeester René Verhulst en kinderburgemeester Lucie Tempelman op het Museumplein klaar om samen met de kinderen en hun ouders...

Binnenlandedestad.nl

Het gezicht van Ede Centrum: Dick Hoogenraad

De deuren van een bijzonder en karakteristiek Edes pand werden vlak na de kerstdagen van vorig jaar weer geopend. Met dank aan Dick Hoogenraad die, samen met zijn vrouw Bernette, hun interieurwinkel ‘Karakter Wonen’ vanuit Nijkerk naar het voormalige...

Binnenland112ede.nl

Plan voor 150 tot 200 nieuwe woningen in Ede Centrum

EDE – Een tweetal projectontwikkelaars werkt aan een plan voor het bouwen van 150 tot 200 woningen aan de Maanderweg en Telefoonweg in het centrum van Ede. Het college van burgemeester en wethouders staat positief tegenover de plannen en heeft een...

Binnenlandedestad.nl

Ede Centrum krijgt er 150 tot 200 nieuwbouwwoningen bij

Er zijn nieuwe bouwplannen voor het centrum van Ede. Twee projectontwikkelaars willen negen appartementencomplexen, met in totaal 150 tot 200 woningen, aan de Maanderweg en Telefoonweg bouwen. Daarvoor moet wel de bebouwing die momenteel in de driehoek...

BinnenlandNieuws.nl

Deze wegen zijn afgesloten tijdens de Heideweek 2024

EDE - Van vrijdag 23 tot en met zaterdag 31 augustus is de Heideweek. In die week zijn sommige wegen afgesloten. Ook kunt u uw auto minder makkelijk parkeren. In dit artikel vindt u een overzicht van alle wijzigingen, zodat u goed voorbereid bent.