Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Economische Conferentie

7 nieuwsberichten over Economische Conferentie.

BinnenlandGemeente Pijnacker-Nootdorp

Economische Conferentie een groot succes!

Gisteravond (18 november) vond de Economische Conferentie plaats! Veel lokale ondernemers waren aanwezig bij deze inspirerende avond. De avond startte met een warme maaltijd, waar ondernemers de kans kregen om kennis met elkaar te maken.

Binnenlandpijnacker-nootdorp.nl

Economische Conferentie succes!

Gisteravond (18 november) vond de Economische Conferentie plaats! Veel lokale ondernemers waren aanwezig bij deze inspirerende avond. De avond startte met een warme maaltijd, waar ondernemers de kans kregen om kennis met elkaar te maken.

Binnenlandpijnacker-nootdorp.nl

Herinnering: aanmelding Economische Conferentie sluit bijna

Bent u ondernemer? De gemeente nodigt u graag uit voor de Economische Conferentie 2024: een verbindende inspiratiesessie voor lokale ondernemers. Tijdens dit evenement staan ondernemers centraal. Raak geïnspireerd door verhalen van collega-ondernemers en...

Binnenlandpijnacker-nootdorp.nl

Economische Conferentie op 18 november 2024: Meld u nu aan!

Bent u ondernemer? De gemeente nodigt u graag uit voor de Economische Conferentie 2024: een verbindende inspiratiesessie voor lokale ondernemers. Tijdens dit evenement staan ondernemers centraal. Raak geïnspireerd door verhalen van collega-ondernemers en...